ויטסה ארנהם, קבוצתו של אלי דסה, לוטשת עיניה לעבר שחקן ישראלי נוסף. על פי דיווח בהולנד, הקבוצה מהליגה הבכירה הגישה הצעה להפועל תל אביב עבור המגן הצעיר דורון ליידנר, אך סורבה על ידי המועדון האדום.

“ליידנר נחשב לכישרון גדול מאוד בישראל”, נכתב בדיווח, שם הוסיפו שמקורות בארץ סיפרו כי הוא יעשה את הקפיצה לנבחרת ישראל הבוגרת בתוך זמן קצר ושמספר קבוצות נוספות ביבשת, ביניהם גם כאלה מאנגליה וספרד, סימנו אותו כמטרה לרכש.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אוהדי הפועל ת''א מעודדים מחוץ לבלומפילד

עוד פורסם כי המועדון ההולנדי, שהגיש הצעה שעלתה על מיליון אירו, היה בהלם מתג המחיר שהציבה הפועל ת”א לשחקן ועמד על סכום שנע סביב אזור 3 מיליון אירו. “ביחס למצב שנוצר בשוק, ספק אם ויטסה תעשה ניסיון נוסף לרכוש את השחקן”, הוסיפו בדיווח.

ל-ONE נודע כי נציגי ויטסה עקבו בעצמם אחר ליידנר, בכל שבעת משחקיו בבוגרים עד כה, והתרשמו מאוד. הם הציעו לאדומים השאלה תמורת חצי מיליון אירו ואופציית רכישה של 1.5 מיליון אירו, כולל אחוזים בכרטיס השחקן שלו, אך במתחם חודורוב דרשו סכום של 6.5 מיליון אירו. לאחר הדחייה של הפועל ת"א והדיווח בהולנד, סוכנו של המגן השמאלי, שאגב מחזיק בדרכון רומני ומעבר שלו לאירופה ימשיך להיות על הפרק, עידן בן אבו, הגיב ועשה סדר בדברים.

דורון ליידנר עם איציק ניסנוב ועידן בן אבו (מערכת ONE)דורון ליידנר עם איציק ניסנוב ועידן בן אבו (מערכת ONE)

"אני מאשר את הפרסום ומוסיף שוויטסה היא לא הקבוצה היחידה מעבר לים שעוקבת ומתעניינת", מסר בן אבו. "זה מחמיא, אך אין לחץ לצאת בשלב הזה. הקריירה האירופית שלו תגיע בזמן הנכון מבחינת כולם, כרגע צריך להמשיך את ההתפתחות שלו בהפועל ת"א”.