הבלגן בהפועל חדרה לא נפסק. אחרי ששחקני הקבוצה עזבו את הפגישה עם היועץ המקצועי אורן גולן ביום שישי האחרון - כשלא הסכימו לקיצוץ של 50% משכרם בחודשים מאי ויוני, כולל לוותר על מחצית מהמענקים שיש להם - ההנהלה קראה הבוקר (ראשון) לאימון רק לשחקנים להם יש חוזה לעונה הבאה.

מעבר לשחקנים הצעירים ולבוגרי מחלקת הנוער של חדרה, ההנהלה למעשה חילקה את הסגל לכאלה שיש להם חוזה לעונה הבאה ונקראו לפגישה הבוקר כדי להתחיל להתאמן ויקבלו גם הצעה שונה ככל הנראה בפריסה של הקיצוץ, לכאלה שאין להם חוזה וכלל לא קיבלו הודעה מאז יום שישי להגיע שוב למתחם האימונים לפגישה או לאימון. גם מתוך אלה שמחזיקים בחוזה לעונה הבאה ונקראו למתחם, לא כולם מתכוונים להגיע, אולם כמה מהם דווקא כן יתייצבו וישמעו את ההצעה. 

אורן גולן. נמשך הבלגן בקבוצה שלו (איציק בלניצקי)אורן גולן. נמשך הבלגן בקבוצה שלו (איציק בלניצקי)

אלו שלא ימשיכו בחדרה, וחשים פגועים מהיחס של ההנהלה כלפיהם אחרי עונה סדירה מצוינת בה כבר השאירו את הקבוצה בליגת העל והיו רחוקים פסע מהעפלה שנייה ברציפות לפלייאוף העליון, שכרו את שירותיו של עורך הדין רועי רוזן, שייצג אותם מול הנהלת הפועל חדרה אחרי שעשה זאת עם שחקני הפועל תל אביב, הפועל באר שבע ועוד. עוד לפני שהחל המו"מ בין עו"ד רוזן לחדרה בשמם, הם דרשו ביום שישי האחרון לקבל 70% משכרם החל ממרץ ועד יוני, משמע לקצץ 30% וגם ולקבל החזרים רטרואקטיביים, כשהמענקים מבחינתם מחוץ לתחום.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חדש: מכבי חיפה נגד מכבי ת"א ב"משחק בית"