לאחר שבקיץ האחרון התעניינו הפועל ת"א ומכבי חיפה בשירותיו של קשר מכבי נתניה, חן עזרא, שייתכן שיימכר בקיץ הקרוב, נראה שעזרא הוא לא השחקן היחיד בסגל של ראובן עטר שיהפוך למלפפון חם הקיץ.

ל-ONE נודע כי הקבוצה הקפריסאית פארלמיני מעוניינת בשירותיו של המגן השמאלי של הקבוצה, טל מעבי, ואף פתחה עמו במשא ומתן. מעבי, שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה ומשחק במכבי נתניה בחמש העונות האחרונות, מסיים את חוזהו בקבוצה מעיר היהלומים בקיץ הקרוב ושוקל יציאה לשחק בקבוצה מהאי השכן. בפארלמיני כבר שלחו הצעה רשמית, גבוהה מהשכר אותו משתכר מעבי בנתניה כיום, לסוכנו של השחקן שאמור להשיב על כך בימים הקרובים.

בתוך כך, בנתניה כבר החלו בהכנות לקראת העונה הבאה ובהודיעו לסוכנו של הקשר האחורי קובי דג'אני כי המועדון מעוניין לממש את האופציה להארכת חוזהו של השחקן.

דג'אני שהצטרף לקבוצה של עטר בתחילת העונה הפך לאחד הברגים החשובים בהרכב ובמועדון מעוניינים שימשיך גם בעונה הבאה בכפוף לחוזה שנחתם בתחילת השנה. חוץ ממעבי שמסיים את חוזהו, גם דלה ימפולסקי וליאוניד קרופניק נמצאים באותו המצב.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו בשער המרהיב של סבע מול באר שבע

על פי הנראה בנתניה יתקשו לעמוד בעלויות חוזהו הנוכחי של קרופניק, כ-120 אלף דולרים לעונה, בשל תקציב הקבוצה הדל והבלם יעזוב בסיום העונה. בשל היכולת הטובה של ימפולסקי, במועדון מעוניינים להמשיך את ההתקשרות עם השחקן שמחזיק בתואר מלך שערי הקבוצה העונה. על פי הנראה בנתניה יבקשו גם לממש את האופציה על הקשר ניר נחום.

אחרי הניצחון הגדול על הפועל באר שבע בשבת האחרונה שהעלה את הקבוצה למקום השישי שמוביל לפלייאוף העליון, במכבי נתניה יחלו היום בהכנות לקראת משחקה של הקבוצה ביום ראשון מול מכבי חיפה. במועדון מודעים לחשיבות הגדולה של המשחק שכן ניצחון של הקבוצה על מובילת הטבלה יבטיח לה בוודאות מקום בחלק העליון של הטבלה - דבר שייחשב כהצלחה מסחררת לאחת מהקבוצות עם התקציב הנמוך ביותר בליגה שמבוססת בעיקר על שחקני בית צעירים.