בעוד הסגל של מכבי נתניה סגור כעת - כנראה עד שיתברר האם ישנו צורך כזה או אחר לאחר משחקי גביע הטוטו והמחזורים הראשונים בליגת העל ואז ייתכנו שינויים נקודתיים כפי שעשתה הקבוצה בעונה שעברה רגע לפני סגירת החלון – הסוגיה שנותרה פתוחה היא זו של ניקו אולסק, שעתידו בקבוצה עדיין לא ברור.

כפי שכבר פורסם ב-ONE, אולסק שואף לעבור לארצות הברית מבחינה בירוקרטית כשהוא עלול לאבד את התושבות שלו אם לא ישוב להתגורר בה. בשל העובדה שעד כה לא התקבלה הצעה עליו, שכן מדובר בחלון ההעברות הקצר בארה"ב ורוב הקבוצות מתחזקות באופן נקודתי, הקשר הארגנטינאי-אמריקאי מאמין שיוכל לעבור בינואר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אייל סגל: לדבר על אליפות זה לא דבר מפחיד

ל-ONE נודע שזהו הדד-ליין מבחינתו, שכן הוא חייב לשוב ולהתגורר במדינתו עד תחילת 2020 כדי לשמור על אזרחותו כאמריקאי. מה גם, שבינואר הקבוצות בארה"ב מתאמנות לקראת העונה החדשה ובונות את הסגלים שלהן, כך שהסיכוי שלו למצוא קבוצה גם יהיה גבוה יותר. 

בינתיים, למרות שלא שימש כינור ראשון במשחקי ההכנה של נתניה במחנה האימונים, הוא עדיין חלק מהרוטציה למרות שבעיר היהלומים אף צירפו את צליל נחמיה כבלם נוסף, בעוד יובל שדה תורגל כקשר ואמור למלא את המשבצת של אולסק כקשר נוסף בסגל. במקביל, הוא ממשיך להיות אופציה לחיזוק עבור מכבי חיפה, שרואה בו כחיזוק אפשרי אם לא תשיב לשורותיה את ג'ורג' מנדז'ק, בעוד נציגיו בחנו עבורו אופציות נוספות בארץ ובחו"ל.

ג'ורג' מנדז'ק (רדאד ג'בארה)ג'ורג' מנדז'ק (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, מכבי נתניה המשיכה להתכונן היום (חמישי) לקראת מחזור הפתיחה של גביע הטוטו מול הפועל חיפה ביום שבת באצטדיון בנתניה, כאשר המאמנים סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה ערכו תרגול ראשוני והציבו את שחקני הרכש רומן גולובארט, בן תורג'מן, אלמוג כהן ורועי קהת ב-11.

מלבדם, רז כרמי יפתח בשער של מכבי נתניה, בעוד דני עמוס ינוח בשבת בשל הבצקת בברכו, כפי שהמועדון כבר הודיע, כשגם גולן אלקסלסי הפצוע ייעדר. שאר השחקנים שתורגלו לקראת המשחק בשבת היו ויקי כחלון, טים הויבך, סתיו פיניש, גבי קניקובסקי, יחמיר היקה ופאטוס בצ'יראי, כאשר מי שתורגלו לסירוגין היו דולב אזולאי במקום הויבך, בורחה הררה במקום תורג'מן, אביב אברהם במקום היקה וניקו אולסק במקום קהת.

סלובודאן דראפיץ' (שחר גרוס)סלובודאן דראפיץ' (שחר גרוס)