איזו דרמה קיבלנו הערב (שבת) במסגרת המחזור הרביעי של ליגת העל. הפועל כפר סבא התארחה להתמודדות מול מכבי נתניה וסחטה ממנה 2:2 דרמטי ביותר. היהלומים, שכבר היו קרובים להשיג את 3 הנקודות, עשו טעות קריטית כשאלמוג כהן הכשיל את עומר פדידה ברחבה, והקפטן הירוק כבש מהנקודה הלבנה בדקה ה-99 וכפה חלוקת נקודות בין הקבוצות. 

מאמן הצהובים-שחורים, סלובודאן דראפיץ’: “אני מאוכזב, כי הגענו להזדמנויות אחרי ה-1:2 והיינו טובים יותר אך לא הצלחנו לשמור על הנקודות, יש לנו טענות רק לעצמנו. ההבדל ביכולת בין המחציות נבע מכמה שינויים שביצענו תוך כדי המשחק, ניסינו כמה שיטות והפתענו את כפר סבא והיו כמה שחקנים שנכנסו כמו שצריך מהספסל, ככה שאנחנו צריכים לעבוד על היכולת במחצית הראשונה ולא להסתמך רק על המחצית השנייה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דראפיץ: היינו צריכים לגמור את המשחק

הדרמה בדקות הסיום: “מה שקרה בדקות האחרונות יקרה לנו תמיד. אנחנו מאוכזבים ומסתכלים קדימה ליום רביעי. אני מאוכזב משריקת הפנדל, שיחקנו הרבה אחרי שנגמרה תוספת הזמן וחשבנו שהוא ישרוק לסיום אבל זה לא קרה, נצטרך להתמודד עם זה. אנחנו עצבניים ממה שקרה אבל זה יום חדש.

מה חסר בקבוצה כדי להשיג ניצחונות: “חסרה לנו שיטת משחק שאנחנו עובדים עליה, אנחנו לא מכבי נתניה שאנחנו רוצים להיות, במשחקים אנחנו צריכים לדעת להתמודד עם כל סיטואציה, דרך האימונים והמשחקים ולהיות הרבה יותר טובים”.

אלמוג כהן, שגרם לפנדל בדקה ה-99, הגיב: “הרגשתי שנגעתי בכדור, אולי זה היה קצת אגרסיבי, אבל אני חושב שלא היה פנדל. זה שנגעתי קודם בכדור זה מה שצריך להכריע אבל זה המשחק. התאכזבתי מעצמי שיכולתי לא לעשות גליץ’ אבל לא הייתה לי ברירה, לוקחים את הנקודה ומסתכלים קדימה”.

אלמוג כהן כועס (שחר גרוס)אלמוג כהן כועס (שחר גרוס)

מאמן הירוקים, אופיר חיים, אמר: “בדרך כלל אני לא מסתכל על הפנדלים אבל החלטתי להסתכל. זו נקודה מאוד חשובה שמראה הרבה אופי. אני מאוכזב מהיכולת במחצית השנייה, היו הרבה התקפות מעבר של נתניה וזה לא טוב, אבל הראינו הרבה אופי, ניסינו לחזור למשחק בדקות שנותרו והצלחנו להשוות.

הנסיגה ביכולת במחצית השנייה: “אני בטוח שאם היינו ממשיכים באותה יכולת היינו מבקיעים עוד, אבל הקבוצה ירדה להסתגר וזה מה שהוביל לזה. הגענו לכמה מצבים טובים בחצי השני למרות הכל. שלישיית הקישור ששיחקה היא הכי טכנית ומוכשרת בליגה, ולצד הכישרון צריך להביא את האינטנסיביות וזה יקרה. אני מרוצה מהסגל ומפתיחת העונה והלוואי שהיינו יכולים לסיים את ארבעת המחזורים עם עוד נקודות. זה סגל חדש בליגה חדשה, אם נמשיך ככה יהיה טוב, אני מרוצה מהתיקו”.

אופיר חיים (שחר גרוס)אופיר חיים (שחר גרוס)

עומר פדידה, כובש הפנדל הדרמטי, שיתף את תחושותיו: “דקה 99 לעמוד בפנדל זה מעמד מרגש ומלחיץ אבל בשביל זה משחקים כדורגל, ללחץ ולכיף זה נותן דרייב. שמח שזה נכנס בסוף. לפי ההרגשה שלי הצלחתי לעבור את אלמוג כהן והוא הפיל אותי”.

עומר פדידה (רדאד ג'בארה)עומר פדידה (רדאד ג'בארה)