מכבי נתניה תהיה חייבת לנצח היום (שבת, 15:00) את עירוני קריית שמונה כדי לשמור על סיכוי להעפיל לפלייאוף העליון, כאשר לאחר האימון המסכם הקבוצה תצא לבית מלון ביסוד המעלה בקרבת ק”ש ותלון בו עד היציאה למשחק.

סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה ערכו ביום חמישי אסיפת וידאו לשחקנים ובה דיברו על הבעיה הגדולה ביותר של הקבוצה והיא קבלת ההחלטות בחלק הקדמי. בעוד הם מציינים תמיד את כמות ההזדמנויות הטובה של נתניה, הבעיה היא כמובן בניצול המצבים ועל כך דובר בעיקר.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חוצפה: מי העז להפיל את זידאן עם גליץ'?

כמו כן, המאמנים ציינו בפני חניכיהם בצורה חד משמעית: “חייבים לנצח את ק”ש, רוצים להעביר את ההכרעה למשחק מול מכבי תל אביב אצלנו בבית במחזור האחרון. אנחנו לא מרימים ידיים וממשיכים עד הסוף בכל הכוח”.

חוליית ההגנה תישאר בעינה – עם דני עמוס, כארם ג’אבר, לזאר צ’ירקוביץ’, דולב אזולאי וזלאטן שחוביץ’. טים הויבך, שלא שיחק במשחק האחרון, חולה ולא ישחק גם הפעם, כאשר ויקי כחלון ייעדר מאותה הסיבה. בחוליית הקישור יעלו אלמוג כהן, ניקו אולסק וגבי קניקובסקי, כאשר רועי קהת שיושב שבעה על אחותו נועה ז”ל ייעדר כמובן, ובהתקפה ישתפו פעולה חן עזרא, פאטוס בצ'יראי וגיא מלמד.

רועי קהת חוגג עם יונס מלדה. החילוף הצפוי בהרכב (שחר גרוס)רועי קהת חוגג עם יונס מלדה. החילוף הצפוי בהרכב (שחר גרוס)

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג’אבר, דולב אזולאי, לזאר צ’ירקוביץ’, זלאטן שחוביץ’, אלמוג כהן, ניקו אולסק, גבי קניקובסקי, חן עזרא, גיא מלמד ופאטוס בצ’יראי.

שכר ועאבד יפתחו אצל ק”ש, ריאן על הספסל

קריית שמונה סובלת מרשימת פצועים ארוכה במיוחד אליה הצטרף גם הקשר מאליק פוסטר יחד עם יואל אבוחצירה. לעומתם, אחמד עאבד עבר מבחן כשירות ויפתח, בעוד איסמעיל ריאן שהיה גם כן בספק יישב על הספסל.

אחמד עאבד (ניסן עייש)אחמד עאבד (ניסן עייש)

בצוות המקצועי החליטו לבצע שינוי בעמדת השוער. מצד אחד גד עמוס לא שגה כששיחק, אך מאידך מעוניינים במועדון לקבל אקסטרה ולכן דזיוגאס ברטקוס, שחזר לכושר לאחר פתיחת עונה חלשה מאוד, ישוב אל בין הקורות.

שחקן במועדון אמר: “נתניה קבוצה איכותית ואנחנו כבר 9 משחקים ללא ניצחון, אנחנו רגע לפני הישורת האחרונה ואם לא נתעורר עכשיו נגיע לפלייאוף התחתון כשאנחנו מתחת לקו האדום והמשימה להישאר בליגה תהיה קשה הרבה יותר”.

הרכב משוער: דזיוגאס ברטקוס, מוחמד שכר, מרקוס דיניז, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן, סמואל בראון, עדן קארצב, ראדו גינסארי, אחמד עאבד וגיא בן לולו.