מכבי נתניה גברה הערב (שבת) 0:1 על הפועל כפר סבא ושמרה על סיכוי לעלות לחצי גמר גביע הטוטו, כאשר התאוששה לאחר ההפסד 2:1 במחזור הקודם לעירוני קריית שמונה והעלתה את מאזנה ל-6 נקודות מ-9 אפשריות. הירוקים, לעומת זאת, נותרו עם נקודה אחת במאזנם מתוך 6 אפשריות.

מאמן מכבי נתניה סלובודאן דראפיץ’ סיפר בסיום: “אנחנו חצי – חצי, במחצית השנייה קצת הלכנו אחורה ויצאנו להתקפות מעבר וכפר סבא ניצה את זה שנסוגנו. יש לנו ביום שלישי משחק חשוב מאוד נגד הפועל חדרה ואנחנו רואים עדיין לאיזה כיוון אנחנו הולכים. שינינו קצת סגנון והשחקנים לפעמים לא מבינים את זה כל כך. יש לנו שחקנים טובים, אבל עדיין לא קבוצה טובה, אבל אני מאמין שלמכבי נתניה תהיה קבוצה טובה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ברדה: השחקנים צריכים להוריד עוד חלודה

הסגל העומד לרשותו: “אנחנו מקבלים כלים ואיתם אנחנו צריכים לעבוד, עדיין לא שכחנו לשחק יהלום, אבל אנחנו מנסים דברים אחרים ועדיין צריכים לראות במה אנחנו מאמינים ונראה מה יהיה בעתיד. פאטוס בצ’יראי? הוא צריך להבקיע גול אחד או שניים וזה ישתחרר, אני שמח שהוא מגיע להרבה הזדמנויות. הוא החלוץ הכי טוב בארץ ורק צריך גול שיפתח לו את הכל”.

שחקני מכבי נתניה חוגגים עם גבי קניקובסקי (שחר גרוס)שחקני מכבי נתניה חוגגים עם גבי קניקובסקי (שחר גרוס)

בצד המפסיד, מאמן הפועל כפר סבא אופיר חיים, סיפר: “בחצי הראשון נתנו יותר מדי כבוד למכבי נתניה ואמרתי לשחקנים במחצית שאני לא מוכן לזה, במחצית השנייה נראינו יותר טוב והגיע לנו לסיים לפחות עם נקודה, אבל אני לוקח דברים טובים מהמחצית השנייה. אנחנו רוצים לצרף עוד כמה שחקנים ולהשלים את הסגל. המטרה הבאה שלנו היא לנצח במשחק הבא שלנו, אני מאוכזב מההפסד, אבל מרוצה מהאופי של השחקנים שלי והיכולת במחצית השנייה”. 

אופיר חיים (איתי כהן)אופיר חיים (איתי כהן)

כובש שער הניצחון גבי קניקובסקי סיפר בסיום: “אני מקווה מאוד להבקיע עוד שערים כאלה, בעונה שעברה כבשתי רק ארבעה שערים ואני מקווה לעשות העונה את קפיצת המדרגה הזאת ואני מודה לסלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה על התמיכה והאמונה. באו שחקנים משמעותיים ואנחנו מנסים לגבש ולהפעיל משחק לחץ. אני מקווה מאוד שהכל יעבוד על המגרש, יש פה אנשים טובים ואני מקווה שזה יעבוד”. 

שחקני מכבי נתניה חוגגים עם גבי קניקובסקי (שחר גרוס)שחקני מכבי נתניה חוגגים עם גבי קניקובסקי (שחר גרוס)

בלם הפועל כפר סבא טל מכלוף הוסיף: "אני חושב שהגענו למשחק בלי פחד וידענו בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות, היינו קצת מהוססים במחצית הראשונה, אבל הפנים שלנו לליגה כי זה הלחם והחמאה שלנו. בצ’יראי? הוא שחקן מדהים והכנתי את עצמי המון לגביו וניסיתי לקחת אותו למקומות שאני יותר חזק בהם. אנחנו עוד נבנים ומחפשים זהות, הראינו הפעם ניצוצות של קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה, אנחנו באים צנועים וקטנים במטרה לתקוע יתד בליגת העל ובעזרת השם נעשה עונה גדולה”. 

טל מכלוף מאוכזב בסיום (שחר גרוס)טל מכלוף מאוכזב בסיום (שחר גרוס)