מכבי נתניה תארח הערב (שבת, 18:00) את הפועל כפר סבא, ובעוד סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה עדיין “מחפשים את הנוסחה” ואת ההרכב הראשון החזק ביותר שלהם כדי לעלות על דרך המלך, הם צפויים לבצע שלושה שינויים ב-11, כך עולה מהאימון המסכם שנערך היום.

לפי התרגול שערכו המאמנים, אותו לא החליפו לאורך כל האימון המסכם, מי שצפוי לחזור להרכב הוא ויקי כחלון. המגן הימני, שאיבד את מקומו בפתיחת העונה בליגת העל למוחמד זבידאת, עוד יכול היה לעזוב השבוע את היהלומים כשעירוני קריית שמונה רצתה אותו אבל בחר להישאר ולהילחם על מקומו. כעת, הוא כבר בא על שכרו.

ויקי כחלון יורד מהמגרש (חגי מיכאלי)ויקי כחלון יורד מהמגרש (חגי מיכאלי)

רק אתמול אמר דראפיץ' במסיבת העיתונאים כי “כחלון זייף בתחילת העונה, אבל עובד קשה כדי לחזור להרכב ולא ביקש לעזוב”. וכעת, להפתעת השחקנים בשל המשחקים המצוינים שעשה זבידאת בשלושת המחזורים הראשונים, כחלון תורגל וצפוי לפתוח מול הירוקים מהשרון. מי שישלימו את חוליית ההגנה הם דני עמוס, דולב אזולאי, רומן גולובארט ובורחה הררה.

גם בחוליית הקישור ישנם שינויים, שניים, כאשר אביב אברהם תורגל בקישור האחורי לצדו של אלמוג כהן ועל חשבון ניקו אולסק. מי שצפוי לאבד את מקומו ב-11 הוא רועי קהת, כשיחמיר היקה יחזור להרכב ויפתח עם גבי קניקובסקי, גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי. לעומת זאת, בסוף האימון נערך משחקון שבו נעשו שלושה שינויים אחרים, כאשר גם סתיו פיניש, רועי קהת ויונס מלדה תורגלו, כאשר ככל הנראה מדובר בתרגול לקראת החילופים.

אלמוג כהן (רדאד ג'בארה)אלמוג כהן (רדאד ג'בארה)

בגזרת הפצועים, גולן אלקסלסי, שנפצע שוב לאחרונה באחד מאימוני הנתנייתים, כבר די כשיר אך לא בטוח שישוב לסגל ורז כרמי כנראה ימשיך לשבת על הספסל. טים הויבך, שסבל מדימום ובקע בשרירי הבטן, ימשיך להיעדר, לא יהיה כשיר גם למשחק באמצע השבוע הבא מול מכבי חיפה ובספק גדול למשחק מול בית"ר ירושלים. כפי שחששו בקבוצה, למרות ההערכה הראשונית שהורתה לבלם לנוח שבוע, הגרמני צפוי להיעדר כשלושה שבועות לפחות.

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס, ויקי כחלון, דולב אזולאי, רומן גולובארט, בורחה הררה, אלמוג כהן, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, יחמיר היקה, גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי.

הרכב כפר סבא: איתמר ישראלי, נועם גמון, טל מכלוף, סודיק אטנדה, אביב סולומון, אדריאן רוצ’ט, גרשון קופי, דן עזריה, בובאקר טראורה, עומר פדידה ובנג’מין קוקו.