הפועל חדרה כבר הובילה הערב (חמישי) מול מכבי נתניה, אך החיסרון המספרי משלב מוקדם עשה את ההבדל והיהלומים הצליחו לבצע מהפך ולנצח 1:2 בסיום, בתום משחק קצבי.

בהמשך לדיווח שהבאנו מוקדם יותר היום, כ-50 מאוהדי מכבי נתניה מחו נגד סלובודאן דראפיץ’ תוך כדי המשחק מול הפועל חדרה, קיללו את המאמן והניפו שלט “נכשלת, לך הביתה”’, אבל השתתקו אחרי המהפך בדקות הסיום והאירוע הסתיים בשמחה של האוהדים אחרי הניצחון. 

אוהדי מכבי נתניה במחאה נגד סלובודן דראפיץ׳ (חגי מיכאלי)אוהדי מכבי נתניה במחאה נגד סלובודן דראפיץ׳ (חגי מיכאלי)

מאמן הנתנייתים, סלובודאן דראפיץ’, אמר בסיום: “היינו צריכים לנצח במשחק, לפעמים צריך לשחק על נקודות, עשינו היום כל מה שאפשר ולמזלנו ניצחנו. היכולת? פחות מתעסקים ביכולת, ניצחנו את ק”ש ואז הפסדנו שני משחקים, נס ציונה ניצחה ואנחנו נשארנו בוודאות, צריכים ללכת הלאה, אחרי שלוש עונות טובות מאוד של נתניה להיכנס לעונה פחות טובה זה טבעי, צריכים לצאת מעונה כזאת בשן ועין, מקווה ששנה הבאה תהיה עונה יותר מוצלחת”. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
סלובודאן דראפיץ' אחרי הניצחון על חדרה

האוהדים שבאו למחות: “תחושה לא נעימה, אבל אפשר להבין את האוהדים. מחאה היא לגיטימית וזה בסדר, יש הנהלה וחוזים, אני זוכר לפני כמה שנים שהגעתי לקבוצה בכירה שלא קיבלו אותי ואז חיבקו אותי, זה האוהדים וצריכים לדעת להתמודד עם זה, בשבילי הכול בסדר. העתיד שלי ושל שי ברדה? יש גוף אחד שצריך לתת תשובה – ההנהלה. לנו יש חוזה, מתכננים להמשיך לעונה הבאה ואלו התחושות שאני מקבל. אם לא ירצו אותי לא אהיה פה, אני יודע מה תרמתי, התשובות אצל ההנהלה”.

חן עזרא אמר בסיום: “זה היה חשוב לנצח ולסיים את סיפור ההישרדות, שמח שעשינו את זה והראש שקט עכשיו. לחצנו עליהם והגענו להזדמנויות, שמח שבסוף זה נכנס וניצחנו, אין ספק שצריכים להשתפר ויש לנו את היכולת לעשות את זה. המחאה? אנחנו בעונה לא הכי טובה, צריכים להגיד את האמת, אבל מאמין שנחזור להציג כדורגל טוב. קצת נעלמתי, באירופה לא הסתדר, עכשיו חזרתי ואני שמח פה וטוב לי כאן. מאמין שהכול יסתדל”.

חן עזרא (חגי מיכאלי)חן עזרא (חגי מיכאלי)

שרון מימר, מאמן הפועל חדרה, אמר בסיום: “מבחינת תוצאה זו אכזבה גדולה מאוד, יצאתי עם גאווה גדולה מהקבוצה, מהדקה ה-30 תקפנו הגענו למצבים, שיחקנו כדורגל, וחוץ מהתוצאה המאכזבת אני גאה מאוד בקבוצה. קשה לשחק בעשרה שחקנים בשלב הזה של העונה, היינו מאוזנים, לא הגיעו אלינו בצורה קלה, חבל ששני הגולים האלה נכנסו”. 

המשך העונה: “רואים על המגרש שחשוב לנו, לא באים להעביר את הזמן, נלחמים ומשחקים כדורגל, הגענו ליותר מצבים מהם, אני גאה, שום דבר לא ייקח את מה שעשינו העונה, יש לנו שחקנים עם לב גדול”.

שרון מימר (שחר גרוס)שרון מימר (שחר גרוס)