במ.ס אשדוד ממשיכים לחפש פתרונות יצירתיים בכל מה שקשור לחיזוק הקבוצה, שספגה תבוסה של 4:0 במשחק הפתיחה שלה לעונה מול מכבי ת"א. אחד השמות החמים שמוזכרים בנושא הוא זה של עידן שריקי, חלוצה של הקבוצה בשנים האחרונות, שעבר בתחילת הקיץ לגורניק ז'אבז'ה הפולנית.

שריקי, שכבש 48 שערים במדים האדומים-צהובים של המועדון מעיר הנמל ועזב לקבוצה הפולנית, נקלע בז'אבז'ה למאבק בין נשיא המועדון תומאש מלינארצ'יק, למאמן אדם נבאלקה, שמסרב לאפשר לחלוץ הרכש לשחק במדי ז'אבז'ה, וזאת על אף יכולת מצויינת שמגלה שריקי באימונים ובמשחקי קבוצת המילואים.

נבאלקה נקלע לעימות עם נשיא המועדון, מאחר והוא אינו משתף את השחקן הישראלי. המאמן, שהיה בסכנת פיטורים, נחלץ ממנה בשבוע האחרון באופן זמני לאחר שז'אבז'ה הפתיעה את קבוצת הצמרת לך פוזנאן בתוצאה 1:2.

במשחק בין קבוצות המילואים של הקבוצות, שנערך במקביל, הביסה ז'אבז'ה את פוזנאן בתוצאה 2:4 כששריקי נבחר למצטיין במשחק לאחר שכבש צמד שערים והוכשל ברחבה. לאחר המשחק זכה שריקי לשבחים ממאמן היריבה ומחבריו לקבוצה בתקשורת הפולנית.

עידן שריקי עצמו אמר ל-ONE בעקבות הסיטואציה אליה נקלע: "המצב שבו אני לא משחק בפולין הוא בלתי נסבל מבחינתי. אנחנו בודקים את כל האפשרויות הכי טובות וביניהן גם חזרה לארץ, כשאשדוד היא כמובן אופציה נהדרת מבחינתי, אולם היא לא היחידה. בימים הקרובים הדברים יתבהרו, כשאני לא פוסל גם הישארות בפולין".

שריקי הגיע לז'אבז'ה וקיבל שם דירה, וגם מחזיק בחוזה גבוה מאוד. גם הנושא הכלכלי יבוא בחשבון לכשישוב ארצה, כשאחת השאלות היא האם אשדוד תוכל לשלם לו סכום המשתווה לזה אותו הוא מרוויח בחו"ל.

הקשר הבוסני מריו בוסיץ' סיים את דרכו באשדוד. מחר צפוי השחקן להגיע למגרש על מנת לאסוף את חפציו ולעזוב את ישראל כבר בימים הקרובים לאחר שבקבוצה לא היתה שביעות רצון מיכולתו. בוסיץ' עצמו מתוסכל מאוד מההחלטה, אותה הוא מתקשה להבין.