קשר מ.ס. אשדוד עידן שדה חתם הבוקר (חמישי) באמצעות סוכנו גלעד קצב עד סוף העונה בקבוצת פארלימני הקפריסאית. שדה יושאל עד סוף העונה מאשדוד ויצטרף למאמן הקבוצה החדש, ניר קלינגר, שקבוצתו החדשה מדורגת במקום ה-11 בליגה המקומית.

שדה בן ה-23 הוא תוצר מחלקת הנוער של מועדון ספורט אשדוד ולא מצא את מקומו העונה בהרכב של יוסי מזרחי. בשבועות האחרונים דובר על כך ששדה יושאל עד סוף העונה להפועל אשקלון מהלאומית, אך המעבר הזה לא יצא בסופו של דבר לפועל.

קלינגר שמכיר את שדה ממשחקי הליגה בין הפועל באר שבע, אותה אימן עד לפני שלושה חודשים, לאשדוד, המליץ לראשי המועדון להנחיתו למבחנים.

ביומיים האחרונים נבחן הקשר הצעיר בפראלימני, הותיר רושם חיובי וזכה בחוזה במועדון כאמור עד סוף העונה כשגם השחרור הבינלאומי התקבל והוא יוכל ליטול חלק במשחק הקרוב של הקבוצה בשבת.

קלינגר (יוסי ציפקיס)
קלינגר. יהנה משירותיו של הקשר הצעיר (יוסי ציפקיס)
 

בכך יצטרף לרשימת הליגיונרים באי השכן הכוללת בין היתר את יובל שפונגין, דדי בן דיין ורועי בקל. שדה הוא השחקן הרביעי שעוזב את אשדוד בינואר לאחר שנבו מזרחי הושאל לבית"ר ת"א/רמלה, אורי מגבו עבר להפועל אשקלון ועדן בטיט חתם בהכוח עמידר רמת גן.

מצ'ב שוחרר, ניקולה מרקיץ' הגיע להיבחן, כחלון צפוי לפתוח
בתוך כך, באשדוד ממשיכים בהכנות לקראת המשחק בשבת (20.00, טדי) מול בית"ר ירושלים. חרף הקור שצפוי בשבת והעובדה שהיריבה נמצאת בכושר מצוין ועם שני ניצחונות רצופים, בקבוצה מאמינים שביכולתם לחזור מהבירה עם שלוש נקודות.

הקשר הבולגרי סמיון מצ'ב שנבחן בקבוצה בשבוע האחרון שוחרר לאחר שלא הצליח להרשים את מאמן הקבוצה יוסי מזרחי. הבלם/המגן שמאלי עובדייה חאטב ששיחק העונה בהכוח עמידר/ר"ג ובעונה שעברה לבש את מדיה של קרית שמונה וגדל במחלקת הנוער של מכבי אחי נצרת, ינסה להרשים את הצוות המקצועי.

תמיר כחלון (יגאל ברמן) (ONE)
תמיר כחלון. צפוי לפתוח מול בית"ר (יגאל ברמן)
 

גם הקשר הסרבי ניקולה מרקיץ' הגיע היום להיבחן בקבוצה. מרקיץ' בן ה-20 שיחק בעברו בקבוצת הפאר הסרבית, הכוכב האדום בלגרד ינסה גם הוא להרשים את יוסי מזרחי.

החלוץ רוגר'ס קולה צפוי לחזור הלילה מזמביה לשם נסע בתחילת השבוע לסידורים אישיים. קולה לא התאמן כל השבוע והוא לא צפוי לפתוח בשבת כשמי שיפתח במקומו בהרכב הוא משה בן לולו או סמואל יבואה שתורגלו היום לסירוגין. תמיר כחלון יערוך בכורה בהרכב ככל הנראה על חשבונו של בן בוטבול.