בנצי מושל, שחקנה של מ.ס. אשדוד, אמור לעמוד מחר (ראשון) בפני וועדת המשמעת של הקבוצה, בה הוא צפוי להיקנס ולאחר מכן לחזור לאימונים. כזכור, השחקן נשלח הביתה במהלך משחק אימון מול מכבי ת"א ביום רביעי (3:1), לאחר שהמאמן רן בן שמעון לא היה מרוצה מצורת המשחק שלו.

מושל, זרק מילים לעבר הספסל עת שירד מכר הדשא. בן שמעון לא אהב את הביקורת שהביע ואת צורת ההתבטאות וההתנהלות של השחקן, ובשל כך הורה לו לעזוב וללכת הביתה. מושל שלא הורשה להתאמן עם הקבוצה מאז המקרה, נעדר אתמול מהאימון המיוחד שערכה הקבוצה בחוף הים, אשר כלל משחק ‘טניס רגל’.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
כך השופטים מתכוננים למשחקים בזמן הקורונה

ביום שלישי הקרוב תקיים הקבוצה את משחק ההכנה האחרון שלה לקראת חידוש משחקי הפלייאוף התחתון בליגת הבורסה לניירות ערך, במסגרתו תתמודד מול השכנה הפועל אשקלון מהליגה הלאומית.

בקבוצה מעיר הנמל רוצים לפתוח כמו שצריך את משחקי הפלייאוף, שייחלו עבורם ב-2 ביוני עם מפגש ביתי מול האחרונה בטבלה הפועל רעננה. לקבוצה של בן שמעון יש 28 נקודות, לעומת 16 נקודות בלבד של היריבה מהשרון. באשדוד לא רוצים למצוא את עצמם מסובכים במאבקי התחתית הלוהטת, כשנכון לפתיחת הפלייאוף, הפער שלהם מהקו האדום עומד על 7 נקודות. בקבוצה הדרומית יודעים שניצחון בפתיחת הפלייאוף יקנה הרבה מאוד שקט להמשך המשחקים ויוריד את מד הלחץ.