מונס דאבור שחרר אתמול (חמישי) הרבה לחץ, אחרי ההצגה הגדולה שרשם במדי סביליה עם שני שערים מצוינים אליהם הוסיף גם שני בישולים בניצחון 2:5 הנהדר של האנדלוסים בליגה האירופית מול דודלאנג’. החלוץ הישראלי התראיין ושיתף את ONE בתחושותיו אחרי הופעה גדולה שהוא לא ישכח במשך זמן רב.

אחרי השערים שכבשת, האם כעת לדעתך תקבל הזדמנות להראות את היכולות שלך גם בליגה?
“אני עובד מאוד קשה בכל יום וכל אימון בשביל לקבל הזדמנויות גם בליגה, וכמובן שזאת המטרה שלי”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ראשון ב-22:00, הדרבי של העיר סביליה

כמה התרגשת כשסוף סוף הגיע הגול הראשון הזה? את השני לא חגגת.
“בגול הראשון לא נראה שהתרגשתי, אבל מבפנים באמת שהייתי הכי שמח בעולם שאני כובש את הגול הראשון שלי בקבוצה. זה מרגש מאוד לכבוש עבוד מועדון ענק כזה ואחרי חודשים לא קלים שעברתי”.

ספר על התחושות שלך אחרי המשחק.
״מאוד שמח ונרגש לכבוש בפעם הראשונה במשחק רשמי במדי סביליה, חיכיתי לזה הרבה, תחושה נפלאה, היה משחק מצוין של כולם במגרש עם תנאי דשא מאוד קשים, כעת אני עם הפנים קדימה, תמיד אופטימי וחיובי”.

מונס דאבור (רדאד ג'בארה)מונס דאבור (רדאד ג'בארה)

החדות והכושר שהוא נמצא בו למרות שהוא לא משחק: “אני מקצוען והתאמנתי הכי טוב שאני יכול, אף פעם לא הורדתי את הראש, ידעתי שאני חייב לקחת את ההזדמנות ברגע שאקבל אותה, לא שכחתי לשחק כדורגל, וכמובן תמיד אהיה שם כשיקראו לי”.

שיא הכיבושים עבור שחקן ישראלי באירופה: ״האמת, אני לא עוקב אחרי כל הנתונים והשיאים, אבל אכן כן, זה משהו לא מובן מאליו, שמח להיות במקום הראשון ואמשיך לעבוד קשה כדי להבקיע עוד״.

מונס דאבור ושחקני סביליה חוגגים (רויטרס)מונס דאבור ושחקני סביליה חוגגים (רויטרס)