נבחרת ישראל הצעירה נפרדה הערב (שני) ב-0:0 משמים מנבחרת סרביה הצעירה במסגרת משחק ידידות שנערך באצטדיון בלוד כהכנה לקראת פתיחת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21.

הנבחרת הצעירה של מרקו בלבול, שלא הצליחה להעפיל לאליפות אירופה 2017, הייתה עדיפה על מקבילתה הסרבית ואף הרבתה לאיים על השער, אך לא הצליחה לכבוש ונאלצה להספתק בתיקו מכובד.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
"המטרה היא העפלה לאליפות אירופה"

החבורה הצעירה בכחול-לבן תחל את דרכה במוקדמות אליפות אירופה 2019 עד גיל 21 במשחק ביתי מול נבחרת אזרבייג’ן הצעירה ב-31 באוגוסט.

נבחרת ישראל הצעירה (שחר גרוס)נבחרת ישראל הצעירה (שחר גרוס)

בלבול: יש לנו בית לא קל במוקדמות היורו, זו הייתה הכנה יוצאת מן הכלל

המאמן מרקו בלבול אמר בסיום: "זה היה משחק הכנה יוצא מן הכלל מבחינתנו כי סרביה זו נבחרת שהיא ברמת הנבחרות שיהיו בבית שלנו בקמפיין הקרוב, כך שזה היה מבחן מצוין עבורנו. עשינו הרבה דברים טובים, בהנעת כדור, בלחץ טוב, ביצירת מצבים שזה היה חשוב וכמובן שעצם זה שמנענו מהם להבקיע. מצד שני נצטרך לשפר את החדות מול השער אבל זה בסדר גמור למשחק אימון. הבית שלנו במוקדמות היורו יהיה קשה מאוד. נורבגיה היא נבחרת מצוינת ועל גרמניה לא צריך להוסיף שום מילה. זה בית לא קל. נצטרך להתרכז בעצמנו ולעשות את העבודה שלנו. יש לנו שחקנים מאוד מוכשרים שמבינים את המשחק. נעשה הכל כדי להעפיל לאליפות אירופה. אני גם שמח שיש לנו שחקנים שעשו קפיצת מדרגה לנבחרת הבוגרת, זו מטרה לא פחות חשובה מהישגים".

מרקו בלבול (שחר גרוס)מרקו בלבול (שחר גרוס)

מחצית ראשונה

השופט אלכסנדרוס ארטופולוס הוציא את המשחק בלוד לדרכו.

דקה 13: מוטי ברשצקי סובב קרן טובה מצד ימין, אך ניר ברדע לא הצליח להגיע לכדור ולנגוח והשוער הסרבי, מילוש אוסטויץ’, קלט בקלות.

נבחרת סרביה הצעירה (שחר גרוס)נבחרת סרביה הצעירה (שחר גרוס)

דקה 24: סהר חסון היה עירני והדף כדור רוחב נהדר לכיוונו של איבן שאפוניץ’ ואף מנע מהקפטן הסרבי כיבוש במצב נוסף בכדור החוזר.

ניר לוין וברק בכר (שחר גרוס)ניר לוין וברק בכר (שחר גרוס)

דקה 35: מקסים פלקושצ’נקו מצא את עצמו חופשי בתוך הרחבה אחרי הרמה של רז מאיר מצד ימין, אך בעט למרכז השער ולא הצליח להכניע את השוער הסרבי.

מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)

דקה 45: אור אינברום פרץ בצורה נהדרת באגף השמאלי ומצא את מוטי ברשצקי, שממרחק עשרה מטרים בעט כדור חד, אך פספס את המסגרת כאשר הכדור חלף בסמוך לקורה הימנית.

מחצית שנייה

דקה 46: המחליף, שי בן דוד פרץ באגף השמאלי ובעט כדור אלכסוני וחד, אך השוער הסרבי הצליח להדוף בקצות אצבעותיו.

מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)

דקה 54: רז מאיר פרץ באגף הימני והעביר כדור רוחב נהדר, אך אור אינברום, שניסה לגלוש ולדחוק פנימה, לא הצליח להגיע לכדור בזמן.

מוטי ברשצקי מאוכזב (שחר גרוס)מוטי ברשצקי מאוכזב (שחר גרוס)

דקה 76: יונתן כהן קיבל את הכדור על סף הרחבה, חתך לכיוון המרכז ובעט, אך גבוה מעל לשער הסרבי.

מוטי ברשצקי (שחר גרוס)מוטי ברשצקי (שחר גרוס)

דקה 89: המחליף מוחמד עוואד קיבל כדור עומק נהדר וחדר לתוך הרחבה, אך בעט כדור שטוח שפספס את המסגרת וחלף בסמוך לקורה הימנית.

הרכב נבחרת ישראל: סהר חסון, רז מאיר (נועם גמון, 87), ניר ברדע, עמית ביטון, רז נחמיאס (שי בן דוד, 46), אליאל פרץ (גבי קניקובסקי, 71), דן גלזר, מקסים פלקושצ’נקו (אביב אברהם, 87), מוטי ברשצקי, אור אינברום (יונתן כהן, 61) ושון וייסמן (מוחמד עוואד, 61).