תקרית לא נעימה נרשמה הערב (שני) בתום ה-1:1 של מכבי פתח תקווה עם בני סכנין במסגרת המחזור השלישי בליגה הלאומית. יו”ר המלאבסים, אבי לוזון, התעמת עם אחד האוהדים, ואף הוזז על ידי אנשיו על מנת שלא לפגוע באותו האוהד, שצעק לעברו שהוא הורס את הקבוצה ובתגובה לוזון הגיב: “אל תבוא לכאן יותר, כפו טובה”.

בחזרה למשחק עצמו. מאמן מכבי פ”ת, גיא לוזון, סיפר לאחר השוויון הדרמטי שהשיג: “מחצית ראשונה לא טובה שלנו, מחצית שנייה הרבה יותר טובה, גם ב-11 שחקנים וגם בעשרה. לחזור מפיגור כשאתה ב10 שחקנים ולשלוט במשחק זה לא דבר של מה בכך, אני שמח שהשגנו שוויון ונמשיך הלאה. מכבי פ”ת היא לא קבוצה רגילה בליגה הלאומית זה ידוע וברור, נצטרך להתמודד עם זה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
לוזון: מכבי פ"ת לא קבוצה רגילה בליגה

לגבי היכולת החלשה מפתיחת העונה: “לא מודאג מהיכולת, אבל אין ספק שיש לנו הרבה דברים לשפר, אנחנו לא עקביים לכל אורך המשחק, המחציות השניות שלנו טובות מהראשונות כמעט בקביעות. אבל יש גם דברים מעודדים, גילינו אופי וחזרנו למשחק בעשרה שחקנים וזה מראה על האמונה של השחקנים שלי. נהיה חייבים להשתפר ולחזור למסלול הניצחונות”.

גיא לוזון (שחר גרוס)גיא לוזון (שחר גרוס)

מנגד, מאמן בני סכנין שכבר ראה את הניצחון ולבסוף נותר עם נקודה בלבד, ניסן יחזקאל, שיתף: “הכי כואב בעולם, סגרנו אותם הכי טוב שאפשר טקטית, בסוף אתה גם עושה שני משקופים ובמקום 0:2 אתה סופג. זה הכדורגל, אין מה לעשות. נעשה את הכי טוב שאפשר כדי לעלות ליגה וכמו היכולת שהצגנו במשחק אני מאמין שנעלה בסוף העונה”.

עוד הוסיף: “הצגנו קבוצה אחרת לחלוטין משבוע שעבר שהתבטלה מול קטמון ונראינו מעולה, זה מעצבן וכואב אבל אנחנו עם הפנים לכפר קאסם. אני המאמן הכי רגוע שיכול להיות, לא מלחיץ אותי שום דבר, הייתי בבית״ר ירושלים על הקווים ואימנתי בבני יהודה והגעתי לסכנין אחרי 3 שנים באחי נצרת. אני מכיר את האנשים בסכנין ואת הלחץ בקבוצה, אני מנסה להקרין קצת שקט ורוגע לכולם. יש מאיתנו ציפיות לעלות ליגה זה לא סוד”.

ניסן יחזקאל (שחר גרוס)ניסן יחזקאל (שחר גרוס)