המחזור השביעי בליגה הלאומית נמשך הערב (שני) כשבמוקד הפועל כפר סבא פספסה הזדמנות לשוב לפסגה אחרי שנכנעה 2:1 להפועל אשקלון בתום משחק דרמטי באצטדיון סלה. כמו כן, הפועל רמת גן ומרמורק נפרדו ב-0:0 מאכזב, ואילו הפועל איכסל השיגה ניצחון ראשון העונה עם 0:1 על הפועל עכו.

ארז בנודיס מאמן כפ”ס אמר לאחר ההפסד: ״הגענו למשחק חוץ קשה, הגענו למצבים שלנו כמו שצריך ב-45 הדקות הראשונות. בימים אחרים הכדורים היו נכנסים לנו והיום פשוט לא. כנראה שזה לא מספיק כי כשאתה במומנטום טוב ותוקף צריך לנסות לנצל את המצבים שאתה מגיע אליהם ולהגדיל את התוצאה, לא עשינו את זה”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
דורה: ״ניצחון חשוב מאוד עבורנו״

“פתחנו את החצי השני פחות טוב, אשקלון עם ההתלהבות קיבלו פנדל והשוו את המשחק ומשם המשיכו וכבשו את השער השני וניצחו, מפה אנחנו עם הפנים קדימה. כמו שלא הלכתי בצהלות ופתחתי בקבוקי שמפנייה אחרי הניצחונות, לא נהיה באבל. השחקנים עשו עבודה יוצאת מהכלל ונתנו 200%, כנראה הערב זה לא הספיק. אנחנו עם הפנים קדימה נארגן את השורות ונגיע למשחק ליגה הבא במטרה לקחת משם את הנקודות”.

שלומי דורה שחגג בסיום את הניצחון עם האוהדים אמר: ״התחושות לחזור מפיגור פנטסטיות, המחצית הראשונה גם הייתה טובה חוץ מהשער שקיבלנו ראינו את האכזבה על הפנים של השחקנים כי הייתה צריכה להיות מחצית עם יתרון שלנו וזה לא קרה אבל אם אקח את עצמי שש שנים אחורה גול כזה בדקה 44 הייתי שובר חצי חדר הלבשה. ראיתי את הנחישות של השחקנים והאכזבה מהשער שספגנו אז חיזקתי אותם ונתתי להם פידבקים טובים במטרה לתקן את הדברים הלא טובים מהמחצית ושאנחנו יוצאים מחוזקים למחצית השנייה במטרה לנצח את המשחק. אני שמח שהם יישמו הכל והיו גברים שעשו את המהפך הזה”.

שלומי דורה (חגי מיכאלי)שלומי דורה (חגי מיכאלי)

עליית ליגה: ״אנחנו משתפרים מתקדמים ומטפסים ממשחק למשחק, זה מזכיר לי את התקופה שלי בעכו שפתחנו את העונה עם שתי נקודות מ-12 אפשריות ולאט לאט צברנו ניצחונות והתקדמנו בצמרת. אני חושב שזה פחות או יותר אותה הדרך ואם נמשיך כך ונוכל לחזק את הקבוצה בשחקן נוסף אז נהיה עם הפנים קדימה ונוכל לדבר בלי להתבייש על התמודדות על עלייה”.

חשיבות הניצחון: ״חשוב מאוד כי זה משחק מול קבוצה שמגיעה במומנטום אדיר עם תיקו וחמישה ניצחונות רצופים וספגה רק שלושה שערים. מבחינה מנטלית זה נותן לנו זריקת עידוד חזקה מאוד להמשך ולהוכיח שאנחנו מסוגלים להתמודד מול כל קבוצה ברמות הכי גבוהות, כשכפר סבא אחת הקבוצות הטובות בליגה. כשאתה עושה שיעורי בית נכון ולומד את הקבוצה היריבה ומיישם זאת במגרש אז הדברים נראים ככה”.