לא שקט בהפועל כפר סבא לאחר ה-2:2 נגד הפועל איכסל היום (שישי). עם סיום המשחק, בו קבוצתו של ארז בנודיס איבדה יתרון משחק שני רצוף כשהפעם ספגו שני שערים תוך דקה, לקח בעלי הקבוצה יצחק שום לשיחה קשה, שנמשכה כחצי שעה, את מאמן הקבוצה ארז בנודיס שם פרק את אשר על ליבו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
יצחק שום זועם לאחר ה-2:2 של כפ"ס

“מפה רואים יותר טוב ממה שאתם רואים?״, שאל שום את בנודיס והמשיך: ״תשאל את משה, אמרתי לו שיגמר 2:2, הקבוצה הזאת בלי כושר גופני בכלל. ארז תתחילו להריץ אותם אותם, שירוצו ושלא יעמדו. שים את סתיו ליד הבלמים, גם ככה אין להם כוח, הם נוגעים הרבה בכדור ואנחנו משחקים לאט. מספיק אתם משקרים, זה לא אימונים, חמישים מטר ונתפס השריר, הם לא בכושר ובכל שבוע בחצי השני אנחנו אפסים חוץ מהמשחק נגד קטמון. תריץ את השחקנים גם 10 פעמים באימון, בושה וחרפה איך שאנחנו נראים. לא מעניינת אותי התוצאה, אני משתולל. כמה אפשר להיות ככה”.

ארז בנודיס (אחמד מוררה)ארז בנודיס (אחמד מוררה)

״אין קדימה יש רק אחורה, אנחנו נראים זוועה, אנחנו לא במבחן ולא כלום, לא משחקים כדורגל ולא מנסים לשחק כדורגל, תריצו אותם כל הזמן, אף אחד לא רץ. הם יודעים לעשות לחץ? זה לא כדורגל ולא דומה לכדורגל. על מה שקל נשאר 90 דקות על המגרש?, שאל שום את בנודיס שענה: ״עזריה רוצה לצאת״, שום המשיך: ״שיישאר, אין לצאת, ‘שימות על המגרש’. אני קראתי היום שנאתכו ישחק גם פצוע, שיישאר עד הסוף, אם הוא לא יכול שלא ישחק כדורגל. מה זה הדבר הזה, אני רואה את זה כל הזמן. זאת קבוצה שאין לה כושר גופני, קבוצה שלא עושה תרגלי כושר גופני, תפסיק כבר עם הדברים האלה. זה העתק ממה שהיה בשנה שעברה”.

תגובת הפועל כפ”ס: “בעקבות שיחה שנערכה בין הבעלים לצוות מקצועי בסיום המשחק בתוך חדר המועדון הקליט עיתונאי נבזה שעמד על יד החלון מחוץ לחדר את השיחה ופרסם. מיותר לציין עד כמה אפשר לרדת נמוך על ידי עיתונאי ולא מכבד את זה שנתנו לו להיכנס לתחום חדרי המועדון. המועדון יבדק באם יש אפשרות לתבוע את העיתונאי”.