בבני סכנין כבר יכולים להתחיל את ההכנות לעונה הבאה. למרות חוסר הוודאות הכלכלית של הקבוצות בליגת העל, אצל העולה החדשה מתכוונים לסגור עם אלדד שביט לעונה נוספת ולהשאיר את מרבית הסגל הקיים.

אחת השאלות המרכזיות היא בנוגע למי שבמהלך השנה הפך לבורג מרכזי בקבוצה והוא מהראן ראדי. ברור לקשר ולסכנין שבסכומים שהרוויח עד כה, אין מצב שימשיך. שחקן אחר, עטאא ג'אבר, מחזיק בחוזה לעונה הבאה וימשיך בהתאם לחוזהו.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חגיגות העלייה לליגת העל בעיר סכנין

ראדי התייחס לעליית סכנין: “הקבוצה שייכת לליגת העל ואחרי כל כך הרבה טלטלות השנה השגנו את המטרה כיחידה אחת, שחקנים, מאמן והנהלה ובטח שזה מוקדש לכל אוהדי סכנין בארץ".

השוער מוחמד קנדיל שמשנה לשנה רק הולך ומשתבח הרבה בזכותו של מאמן השוערים הוותיק מוטי אזולאי, אמר: “ברוך השם החזרנו את השמחה מחדש לכל אוהדי הקבוצה. עברנו שנתיים קשות מאוד רגעים לא יפים ובכך ההצלחה בסוף בעליית הליגה יותר מתוקה. מילה טובה לאלדד ולכל הצוות המקצועי וההנהלה שלא ויתרו על העונה וכולנו ביחד האמנו שבסוף נעלה כמועדון”.

מחמוד קנדיל (אורן בן חקון)מחמוד קנדיל (אורן בן חקון)

עוד הוסיף: “אם היה, וחס וחלילה לא היינו עולים, הכל היה מתרסק מכל הכיוונים. סכנין חשובה מאוד לליגת העל, הרגישו בחסרוננו העונה, מזל טוב לכל אוהדי הקבוצה. אני רוצה להקדיש את העליה לאוהד הנאמן סובחי עותמאן".