הפועל פתח תקווה הודיעה על החתמתו של הקשר בר ירוחם במועדון לשלוש שנים. הקשר בן ה-23 נרכש מהפועל רמת השרון, לאחר שהיה במעקב של הצוות המקצועי ומערך הסקאוטינג של המועדון כבר מהעונה שעברה.

ירוחם, שהיה מבוקש גם במספר קבוצות בליגת העל במהלך הקיץ, הגיע כחלק מהאסטרטגיה של המועדון להחתים שחקנים צעירים ומוכשרים למספר עונות על מנת שיהוו את הבסיס של הקבוצה בשנים הקרובות.

ירוחם עצמו סיפר: ״אני שמח ומתרגש לחתום במועדון גדול כמו הפועל פתח תקווה. אני מכיר את העוצמות של המועדון והקהל הזה כמי ששיחק מולו בשנים האחרונות, ולא יכול כבר לחכות להיות חלק מזה. יש לקבוצה סגל צעיר ומוכשר, שרק לפני שבועיים שיחקתי מולו במדי רמת השרון וכיריב הרגשתי כמה קשה לשחק נגד הקבוצה הזו, ואני מאושר להיות שחקן הפועל פתח תקווה. אני בטוח שכולנו יחד נעשה כל מה שאפשר על מנת להצעיד את הפועל קדימה, כפי שראוי למועדון כזה״.

המנהל המקצועי של הפועל פתח תקווה, ניב טל, סיפר: ״ניסינו להחתים את בר כבר מתחילת הקיץ, אך רמת השרון לא ויתרה עליו בקלות, והוא גם קיבל הצעות מליגת העל לאחר שהרשים בעונה שעברה. זה לא יצא אל הפועל ואנחנו הרווחנו. ממש לקראת סיום החלון הצלחנו להביא את מי שרצינו מהתחלה. אנחנו מקפידים להביא לקבוצה רק שחקנים שיש עליהם קונצנזוס בקרב הצוות המקצועי, ובר הוא אחד מהם״.