אתם בחרתם – אלדד שביט הוא מאמן העונה בליגה הלאומית לעונת 2019/20. אחרי חישוב קולות גולשי אתר ONE, בנוסף לבחירות השחקנים ומאמני הליגה הלאומית, מאמן בני סכנין זכה בתואר של ONE בשיתוף ארגון השחקנים. בשקלול הצבעות הגולשים (40%), השחקנים (40%) והמאמנים (20%) קיבל שביט 58.1% אחוזים מהקולות.

שביט, שמונה לתפקיד באמצע העונה והצליח לייצר שינוי משמעותי בקבוצה, בדרך לעלייה בחזרה לליגת העל, ניצח בנוקאאוט בכל הסקטורים של ההצבעה כאשר גרף 59 אחוזים מהצבעות גולשי ONE, לצד 90 קולות מ-162 השחקנים שהצביעו וכן 10 קולות מ-16 המאמנים. יש לציין כי המאמנים והשחקנים לא היו יכולים לבחור שחקנים מהקבוצות שלהם.

אל המקום השני הגיע גיא לוזון, שהעלה את מכבי פתח תקווה לליגת העל מהמקום הראשון בלאומית. למרות עונה מצויינת, לוזון הסתפק בסגנות עם 31 אחוזים מקולות הגולשים, הצבעות מ-37 שחקנים ושישה מאמנים שחשבו שהתואר מגיע לו. בשקלול ההצבעות קיבל לוזון 29.1 אחוז מהקולות. מאמן מ.ס כפר קאסם תומר קשטן סיים שלישי עם 10% מקולות הגולשים, 35 הצבעות משחקני הליגה וללא קולות מהמאמנים ובשקלול התוצאות – 12.8 אחוז מהקולות.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
חגיגות העלייה לליגת העל בעיר סכנין

שביט, שהחל את העונה כעוזרו של ניסן יחזקאל בבני סכנין, חזר לקדנציה נוספת במועדון כאשר מונה למאמן הקבוצה בחודש ינואר האחרון במקום סלימאן אזברגה והצליח להביא את השינוי המיוחל אותו חיפשו במועדון.

לאחר שבמשחקו הראשון בתפקיד הוביל את סכנין לניצחון 1:2 על מכבי פתח תקווה, שביט ושחקניו המשיכו לרצף של 11 משחקים ללא הפסד (14 אם סופרים גם את המשחקים שלפני כניסתו לתפקיד) שהצמידו את סכנין לצמרת הגבוהה והשיבו אותה לקרב על הכרטיס לליגת העל, בו בסופו של דבר גם הצליחה לזכות. עם חזרתה מפגרת הקורונה סכנין אמנם הפסידה שני משחקים, אך התאוששה עם חמישה ניצחונות רצופים ותיקו בפלייאוף העליון ועלתה למקום השני בטבלה, שמוביל בתום העונה לחזרה לליגת העל. 

שביט מסר ל-ONE לאחר הבחירה בו: "גאווה גדולה. בהתחשב לנקודה שהתחלתי את העונה ואיך שהיא הסתיימה עבורי, מעידה על כך שהסבלנות משתלמת. אסור לעולם להוריד את הראש, להמשיך להתמיד ולהיות דבוק במטרות האישיות שלך. מודה לכולם על הבחירה ושתהייה לנו פגרה מהנה".