בנבחרת הצעירה של ישראל שתארח הערב (19:30, אצטדיון ר”ג) את נבחרת גרמניה, מקווים לעבור רק בשלום את המשוכה הלא פשוטה שמחכה להם במסגרת מוקדמות אליפות אירופה 2019. הנבחרת הגרמנית היא אלופת אירופה ובעלת שבעה שחקנים שמשחקים בהרכב בבונדסליגה.

המנהל הטכני של נבחרות ישראל, ניר לוין, שיעמוד על הקווים במקום מרקו בלבול האבל את מות אביו, הראה לשחקני הנבחרת קטעים ממשחקי נבחרת גרמניה, הזהיר מהכדורים הארוכים של הגרמנים, מההגבהות שהם מרבים לעשות באמצעות שחקני האגף וכן מהבעיטות המסוכנות ממרחק.

לוין: "ברור לכולם שגרמניה פייבוריטים"

למעשה, הגרמנים חזקים בכל פרמטר והנבחרת הישראלית תצטרך להיות במיטבה כדי לעמוד מול האורחים. מנור סולומון שלא היה בסגל בניצחון ביום חמישי 0:4 על קוסובו, יחזור לסגל אך לא צפוי לפתוח בהרכב. מצד שני, אור דסה שבלט עם שער ובישול במשחק האחרון, צפוי להמשיך ב-11.

בהתאחדות לכדורגל מקווים שהקהל יגיע הרב לתמוך במשחק. מחיר כרטיס הוא 20 ש”ח ועד כה נמכרו במכירה מוקדמת 250 כרטיסים.

אור דסה. היהלום של מכבי ת"א ימשיך בהרכב הנבחרת הצעירה (אחמד מוררה)אור דסה. היהלום של מכבי ת"א ימשיך בהרכב הנבחרת הצעירה (אחמד מוררה)

הרכב הנבחרת: עומרי גלזר, רז מאיר, עמית ביטון, עידן נחמיאס, רז נחמיאס, דן גלזר, מקסים פלקושצ’נקו, אור דסה, גבי קניקובסקי, מוטי ברשצקי, שון ויסמן.