שחקנה לשעבר של מכבי תל אביב, אלי דסה, מתאקלם בקבוצתו החדשה ויטסה ארנהם ומתחיל להתרגל לחיים בהולנד. רגע לפני משחק הנבחרת, הוציאו היום (חמישי) במועדון ההולנדי סרטון בו נראה המגן הישראלי כשהוא תולה את שמו על קיר מיוחד בו נמצאים שמות כל שחקני הקבוצה בעבר ובהווה, כשגם שמו של שרן ייני על הקיר.

בסרטון נראה דסה משתעשע עם חברו לקבוצה, נואה דיקו, ונדמה כי נוצר חיבור מיוחד בין השניים. המגן נשאל על הדקות הראשונות שלו במדי ויטסה, כשעלה מהספסל במחצית השנייה נגד וואלבייק לאחר ששחקן מקבוצתו הורחק, ואמר: “זה לא היה הרגע האידיאלי עבורי לעלות לשחק את הדקות הראשונות שלי, אבל אתה צריך להיות מוכן לכל הזדמנות. בסוף ניצחנו וזה הדבר החשוב ביותר”.

“הכדורגל בהולנד הוא אטרקטיבי, מאוד מהיר, משחקים מצד לצד, דבר שאני מאוד אוהב. יש שחקנים טכניים ומהירים ואני חושב שזו ליגה טובה”, הוסיף המגן. כשנשאל על החודש הראשון שלו בהולנד, אמר בחיוך כי: “נהיה כאן קר יותר ויותר ואני מקווה שזה ייפסק יום אחד, אבל נחמד פה, מאוד רגוע, חיים קלים בלי לחץ בכלל ואני אוהב את זה”.

אלי דסה (חגי מיכאלי)אלי דסה (חגי מיכאלי)

המועדון ההולנדי הפתיע את דסה עם סרטון של שרן ייני, בו הוא מברך את המגן על ההחלטה לחתום בויטסה, מחמיא לקהל המקומי ומאחל לדסה בהצלחה. “אני מאוד אוהב את שרן, הוא היה הקפטן שלי בקבוצה הקודמת והוא יהיה הקפטן שלי לכל החיים. הוא דוגמא לאופי טוב ואישיות נהדרת. הדבר הראשון שעשיתי היה לצלם את השם של שרן על הקיר, אנחנו חברים טובים”.