# ליאור רפאלוב פתח הערב (ראשון), בהרכב אנטוורפן בפעם השנייה ברצף, אולי כחלק מקרדיט מחודש לאחר שביום חמישי האחרון מאמנו לאסלו בולוני הרכיב אותו ב-11 וראה כי טוב, כשהישראלי החזיר לו עם שער ב-2:3 על גנט. גם הערב אנטוורפן פגשה את גנט אלא שהפעם רפאלוב לא הצליח להרעיד את הרשת. גנט, שאירחה הפעם, הייתה זו שעלתה ליתרון בדקה ה-13 משער של רומאן ירמצ’וק. הקשר הישראלי הוחלף אחרי 74 דקות ו-20 דקות לאחר מכן, עמוק בתוך תוספת הזמן, ראה מהספסל כיצד זיניו גאנו, שעלה מהספסל רק בדקה ה-87, כבש שער שוויון הדרמטי.

# אריאל הרוש שוערה של ספרטה רוטרדם פתח במשחק ליגה בפעם הרביעית ברצף ולראשונה שמר על שער נקי ב-0:2 של קבוצתו על ויטסה ארנהם, אצלה אלי דסה הפצוע לא היה בסגל. השוער הישראלי, שהיה אחד מאנשי המשחק, הותיר את טים קורמנס שחזר מפציעה על הספסל, ואחרי שסיפק תצוגה מצוינת בניצחון הוא בוודאי יצפה להמשיך בשער קבוצתו. בזכות הניצחון ספרטה עלתה למקום ה-11 כשבמאזנה 19 נקודות והתקרבה ליריבה הגדולה, פיינורד, שנמצאת רק מקום אחד מעליה. ויטסה נותרה במקום החמישי.

# עדיין בהולנד, שמואל שיימן ישב על הספסל במשך 90 דקות ב-1:2 של וונלו על טוונטה. עבור המגן הישראלי היה זה משחק ליגה שלישי ברצף ללא דקות על הדשא, אך קבוצתו קטעה רצף של שבעה הפסדי ליגה ועלתה מהמקום ה-17 שמוביל לירידת ליגה אל המקום ה-16 שמוביל למבחנים בסוף העונה.

אריאל הרוש בספרטה רוטרדאם (אינסטגרם)אריאל הרוש בספרטה רוטרדאם (אינסטגרם)

# בליגה השנייה בשווייץ מוחמד בדארנה עלה מהספסל בדקה ה-78 בהפסד וינטרטור 2:0 לקריינס. וינטרטור החמיצה הזדמנות לעלות למקום השלישי ונותרה רביעית עם 23 נקודות, 10 פחות מלוזאן המוליכה.

# אלון תורג’מן לא היה בסגל אוסטריה וינה, שסיימה ב-0:0 מאכזב בחוץ מול נועלת הטבלה האוסטרית ערב המחזור, אדמירה ואקר, שבזכות הנקודה עלתה אל המקום הלפני אחרון. קבוצתו של החלוץ הישראלי נותרה במקום השביעי, רחוקה מהטופ 6.

אלון תורג'מן (אסי ממן)אלון תורג'מן (אסי ממן)

# טל כחילה לא היה בסגל אטרומיטוס היוונית, שניצחה 1:2 את אופי כרתים מצמרת הטבלה. בזכות הניצחון טיפסה אטרומיטוס מעל ארבעה קבוצות ועלתה כל הדרך למקום השמיני.