בעוד בערוני קריית שמונה מחפשים אחר חלוץ ומנסים להיאבק ברצון חלק משחקניה לעבור לקבוצות גדולות יותר, ברק בדש, אחד ממצטייניה בעונה שעברה, ממשיך לעשות חיל בבלגיה.

במסגרת המחזור ה-22 בליגה המקומית סיימה בוורן של בדש ב-1:1 בביתה עם גנק של אליניב ברדה ואת השער לזכות המארחים כבש החלוץ הישראלי שהגיע לקבוצתו החדשה העונה.

ילה ווסן העלה את האורחים, אצלם פתח בהרכב אליניב ברדה, ליתרון בדקה ה-39. בדקה ה-63 השווה בדש וקבע את תוצאת המשחק, 1:1. דקה לאחר השער של בדש יצא ברדה.

בוורן נמצאת בתחתית הליגה הבלגית, במקום ה-13 מתוך 16 קבוצות. גנק במקום החמישי עם 36 נקודות.

עוד בבלגיה, ערב שליאור רפאלוב ירצה לשכוח. הקשר החמיץ פנדל בדקה ה-48 ב-0:0 הביתי והמאכזב של קלאב ברוז' מול קורטריק. רפאלוב הוחלף בדקה ה-84.

הבלם מתן אוחיון פתח בהרכב שרלרואה בהפסד 2:1 למונס. אוחיון הוחלף בדקה ה-83 כשקבוצתו ניסתה להפוך את הפיגור הביתי לניצחון, אך היא לא הצליחה לעשות זאת.

ברדה מול שאר. גנק סיימה ראשונה (רויטרס)
ברדה. לא הצליח למצוא את הרשת כמו חברו (רויטרס)
 

60 דקות לכיאל ב-0:2 של סלטיק בחוץ מול דנדי
בסקוטלנד, בירם כיאל פתח ושיחק 60 דקות ב-0:2 של סלטיק על דנדי. גיורגיוס סמארס העלה את החניכים של ניל לנון ליתרון עם שער גדול במספרת בדקה ה-17. בדקה ה-71 גארי הופר הכפיל את התוצאה עם שער יפה אחרי שהקפיץ מעל השוער וקבע 0:2 בסיום. בעקבות הניצחון פתחה סלטיק פער של 7 נקודות ומשחק חסר על אינברנס השניה.