שלושה ימים אחרי שלא הצליחה לנצח אותה בקרב הישיר והמכריע על המקום הפלייאוף העליון, בני יהודה תפגוש שוב את הפועל חיפה במסגרת רבע גמר גביע המדינה, כאשר תתארח הערב (שלישי, 20:15) באצטדיון סמי עופר ותבקש לפחות להתקדם במפעל הגביע כדי להמתיק במעט את העונה המאכזבת ביחס לאחרונות. לקראת המשחק, תצא הקבוצה לבית מלון בחיפה כדי להתכונן כראוי ולהתנתק במעט.

החדשות הרעות בשכונת התקווה מגיעות מכיוונם של סאמסון ורועי בן שמעון, שיחסרו לבני יהודה בתקופה הקרובה לאחר שאובחנה מתיחה אצל הדרום אפריקאי, שנפצע בחימום לפני המשחק מול הפועל חיפה והוחלף באריאל לזמי ברגע האחרון, ייעדר כשבועיים, בעוד החלוץ הצעיר, שרק נכנס לרוטציה לאחרונה וקיבל את המקום בהרכב מאלישע לוי, עבר גם הוא בדיקת אולטרסאונד שבישרה כי הוא ייעדר למשך כחודש ימים בשל קרע מלא בארבע הראשי.

רועי בן שמעון (שחר גרוס)רועי בן שמעון (שחר גרוס)

לקראת המשחק, אלישע לוי עשוי לנסות מערך שונה מזה שהציב מול החיפאים באצטדיון המושבה, ייתכן שיעבור לשחק עם חמישיית הגנה כפי שכבר עשה במחזורים הקודמים, כאשר תרגל בהרכב את אמיר רוסתום במקום לזמי, כקשר בקו הגנה של ארבעה וכמגן שמאלי/כנף בקו הגנה של חמישה. מעבר לכך, לא צפויים שינויים ב-11, כאשר שי מזור, תאמבי סגס ומתיאה ליואיץ' ימשיכו בקישור בכל מקרה ודור ג'אן ומוחמד גדיר יפתחו בהתקפה.

אמיר רוסתום (שחר גרוס)אמיר רוסתום (שחר גרוס)

הרכב משוער: אמיליוס זובאס, אבישי כהן, אליסון דוס סנטוס, דן מורי, מתן בלטקסה, אמיר רוסתום, שי מזור, תאמבי סגס, מתיאה ליואיץ', דור ג'אן ומוחמד גדיר.