בית”ר ירושלים בנתה השנה קבוצה עם ציפיות גדולות ואחרי ההדחה של מכבי ת”א מגביע המדינה וההגרלה שזימנה מפגש ברבע הגמר בין מכבי חיפה להפועל באר שבע, חלמה על עלייה “קלה” לחצי הגמר מול מכבי פתח תקווה מהלאומית בדרך, אולי, לתואר ראשון מזה 11 שנים. 

אבל הערב (חמישי) החלום הפך לסיוט כשהקבוצה של משה חוגג נכנעה 5:3 בפנדלים למוליכת הלאומית אחרי 1:1 בתום 120 דקות והודחה מהמפעל. בסיום המשחק, הקהל קרא לרוני לוי להתפטר ולאחר מכן נותרו גם עשרות ממנו והמתינו ליציאת המאמן ושחקניו משער האצטדיון, שם המשיכו למחות נגדו ונגד וההנהלה. מי שזכה לתמיכה היה דווקא שי קונסטנטין שהחמיץ את הפנדל בדו-קרב מהנקודה הלבנה.

אוהדי בית"ר מחכים ליציאת אוטובוס השחקנים לצד כוחות האבטחה (חגי מיכאלי)אוהדי בית"ר מחכים ליציאת אוטובוס השחקנים לצד כוחות האבטחה (חגי מיכאלי)

מאמן בית”ר ירושלים רוני לוי אמר אחרי המשחק: “לצערנו זה הכדורגל, אכזרי מאוד, לצערנו אנחנו בצד המפסיד. האחריות תמיד על המאמן, לטוב ולרע. במושגים של כדורגל זה ערב מאכזב מאוד”.  

לוזון: ״נבוא לחצי הגמר לנצח״

על כך שעידן ורד ואלירן עטר לא פתחו: “אחד לא שיחק שנה שלמה והשני ארבעה חודשים והם לא היו במצב הכי טוב לפתוח. בחצי הראשון נכנסו למשחק רע מאוד וספגנו שער ובעיקר רדפנו אחרי מכבי פ"ת, שעשו עבודה טובה. הצלחנו להשוות ואני חושב ששלטנו במשחק אבל לא הצלחנו לכבוש שערים וכשאתה מגיע לפנדלים, זה 50-50”.

על האדום של קריאף: "לקבל כרטיס אדום בהארכה ולהישאר בעשרה שחקנים זה בהחלט קשה, אבל אני חושב שבסך הכל יחסית גם המשכנו לשלוט בשדה, לא הצלחנו לכבוש אבל זה היה משמעותי ברגעים האחרונים להיות עם שחקן פחות".

ליוואי גרסיה מאוכזב (חגי מיכאלי)ליוואי גרסיה מאוכזב (חגי מיכאלי)

האם העונה למעשה נגמרה?: “ממש לא. אנחנו נמצאים בשיא של מאבקי הליגה ואנחנו שואפים ורוצים לסיים כמה שיותר גבוה. אנחנו נמצאים במקום טוב ורוצים לשמור עליו”.

איך הקבוצה תמשיך הלאה?: “לצערנו לפעמים אכזבות זה חלק מהמשחק. בדרך כלל אחרי משחק זה לא זמן לדבר, כל אחד עם התסכול והכעסים שלו. אנחנו מאוד מאוכזבים, כולם וגם השחקנים, אבל צריך לדעת להתמודד ולהיות חזקים, החזקים שורדים. נעשה את המקסימום לחזור לדרך הנכונה, לניצחונות בליגה”.