העונה הנהדרת של מכבי פתח תקווה בליגה הלאומית קיבלה הערב (חמישי) עוד בונוס ענק, כשהקבוצה של גיא לוזון, ששועטת כל הדרך חזרה לליגת העל, העפילה לחצי גמר גביע המדינה לאחר שהיממה את בית”ר ירושלים ושלחה אותה הביתה עם 3:5 בדו-קרב פנדלים (1:1 בתום 120 דקות).

גיא לוזון, עבורו מדובר ביותר מעוד ניצחון, לאחר שחגג על האקסית שפיטרה אותו בשלב מוקדם של העונה שעברה, אמר לאחר הדרמה באצטדיון בנתניה: “אמרתי לפני המשחק שאנחנו לא סינדרלה ולא באים נחותים מול שום יריבה מליגת העל. הבהרתי לשחקנים שלי שנבוא כשווים מול שווים, נהיה אמיצים ונשחק את אותו הכדורגל שאנחנו נוהגים לשחק בליגה הלאומית”.

לוזון: ״נבוא לחצי הגמר לנצח״

האם חש רצון מיוחד לנצח בעקבות זהות היריבה? "אני שמח בחלקי, אני שמח בניצחון של הקבוצה שלי ואני לעולם שמח לאידו של אף אחד ושל אף קבוצה, אני מכבד את כולם וכל הכבוד לצוות שלנו, לשחקנים ולכל מי שקשור במועדון, בנינו כאן אחלה תלכיד. ארבעה שחקנים ששיחקו כאן היום שיחקו בשנה שעברה בליגה לנוער. האמנו בעצמו לאורך כל הדרך, דיברנו על זה שבשבילנו זה לא כבוד גדול להגיע לרבע גמר ולשחק נגד יריבה כזאת או אחרת, אלא המטרה שלנו היא לנצח, אנחנו כאן בזכות ולא בחסד".

גיא לוזון (חגי מיכאלי)גיא לוזון (חגי מיכאלי)

 
הדקות לפני ההארכה: "לפעמים הכדורגל אכזר אבל יש אמת. אם ננתח את המשחק יכול להיות שבית"ר יותר שלטו והניעו את הכדור אבל הקבוצה המסוכנת יותר והקבוצה שיצרה יותר מצבים היא אנחנו. הקבוצה הטובה ניצחה וזה מה שחשוב".

שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם דניאל פלשר (חגי מיכאלי)שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם דניאל פלשר (חגי מיכאלי)

התהליך שעבר מאז ירידת הליגה: "כל דבר לטובה בחיים. אני חושב שבזכות זה שירדנו אנחנו הצוות בנינו יופי של תלכיד, שחקנים צעירים ורעבים שרוצים להשתפר ולהתקדם כל יום ובסופו של תהליך הירידה יעשה עבודה נהדרת עבור הקבוצה בשנים הקרובות".

שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם דניאל פלשר (חגי מיכאלי)שחקני מכבי פ"ת חוגגים עם דניאל פלשר (חגי מיכאלי)