סיבוב ח’ של גביע המדינה הגריל לנו משחק בין מעניין בין אחת המועמדות הבכירות לעליית ליגה – הפועל ראשון לציון, לבין בית”ר ירושלים שנמצאת במקום השלישי בליגת העל. הצהובים-שחורים, שיארחו את המשחק, כמובן פייבוריטים וכל תוצאה פרט לניצחון שלהם תיחשב הפתעה. מי שיחזור לטדי, הפעם בכובע של נציג הבעלים של הקבוצה מעיר היין, הוא משה דמאיו, שעד לפני שתי עונות היה מנכ”ל בית”ר ירושלים בתקופתו של אלי טביב.

“זה פיקנטי, נכון, כי הייתי שם ויש לי עוד חברים שם. אני בקשר טוב עם עוד הרבה אנשים”, אמר דמאיו בשיחה עם ONE, “אבל מעבר לזה זה משחק כדורגל, גביע. ברור שבית”ר ירושלים פייבוריטית, אבל נבוא לשחק את הכדורגל שלנו וננסה להפתיע. בית”ר נמצאת בפורמה טובה, בית”ר קבוצה טובה בצמרת ליגת העל. ננסה להפתיע, זה גביע וזה משחק אחד. הכל יכול להיות בספורט, בייחוד בכדורגל”.

משה דמאיו ואלי אוחנה (רדאד ג'בארה)משה דמאיו ואלי אוחנה (רדאד ג'בארה)

החזרה לטדי: “יש דריכות, יש מוכנות. בכל זאת, באים לשחק בטדי מול קהל גדול של בית”ר ירושלים. אנחנו בליגה השנייה לא רגילים לשחק מול קהלים כאלה באצטדיונים כאלה, אבל בסך הכל יש מוכנות ודריכות, אין ספק. אם לא היינו מאמינים שאפשר לעבור, לא היינו עולים לירושלים, היינו נשארים בראשון”.

קשרה הברזילאי של הקבוצה, אקס נוסף של בית”ר ירושלים, קלאודמיר פריירה, התייחס גם הוא להכנות ואמר: “זה כיף מאוד לשחק מול מועדון גדול, שחקנים טובים, אוהדים נהדרים ואצטדיון נפלא, כל שחקן רוצה לשחק במשחקים מהסוג הזה, זו ההרגשה הטובה ביותר שיש. אני מאמין במאה אחוז שיש לנו סיכויים טובים להמשיך לשמינית הגמר, אבל יש לנו המון כבוד לבית”ר ירושלים וזה לא יהיה קל”.

קלאודמיר פריירה (עמרי שטיין)קלאודמיר פריירה (עמרי שטיין)

הגעגועים לבית”ר ירושלים: “כולנו מתגעגעים למקומות בהם היינו שמחים, זה נהדר לשחק שוב בטדי ולראות את האוהדים. הפעם אני לא עם בית”ר אלא נגדה, אבל הכבוד שלי אליהם נשאר זהה”.

המטרות להמשך העונה וההחלטה לעבור לראשון לציון: “המטרה העיקרית שלנו היא עדיין לעלות לליגת העל, אבל אנחנו לא שוכחים את הגביע ויש לנו סיכוי טוב לעשות עבודה טובה מול בית”ר ירושלים”.

קלאודמיר פריירה במדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)קלאודמיר פריירה במדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)

על המעבר לראשל”צ והמשך הקריירה כשחקן בן 35: “זו הייתה ההחלטה הטובה ביותר שעשיתי אי פעם, יש פה מועדון שנותן לנו את התנאים הטובים ביותר להתאמן ויש פה מטרות גדולות לעתיד. הקריירה שלי? אני חושב על זה לאט-לאט, אבל אני מאמין שיש לי עוד שנתיים לתת”.