אחרי שניצחה אותה רק לפני שבוע 0:4 במחזור הקודם בליגה, מכבי חיפה ספגה הערב (שני) הפסד 2:1 מאכזב להפועל באר שבע והודחה על ידי החבורה מבירת הנגב ברבע גמר גביע המדינה, במשחק שנערך מול יציעים ריקים באצטדיון סמי עופר בעקבות התפרצות נגיף הקורונה.

מאמן מכבי חיפה, מרקו בלבול, התייחס בסיום להפסד ולמהפך שקבוצתו ספגה ואמר: “פתחנו טוב, הבקענו שער, בחצי השני לא יצרנו מצבים, מקצועית בחצי השני לא עשינו את העבודה כמו שצריך, איבדנו כדורים, נתנו להם שער, זה הפסד כואב מאוד ואנחנו מאוד עצובים מזה. אני לא חושב שהיינו צריכים לעשות משהו אחרת, כבר שיחקנו מול השיטה הזאת ועשינו את זה טוב, אבל הפעם לא היינו מספיק טובים. חבל, היינו יכולים לעשות את זה יותר טוב. כמו שלא יצאנו מגדרנו אחרי ה-0:4, לא נקבור את עצמנו עכשיו”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
אבוקסיס:"החזרנו את הכבוד"

על העובדה שפתח ללא ירדן שועה: “תמיד כשמפסידים ההרכב לא מספיק טוב ושואלים על זה, עשיתי את החילופים שראיתי לנכון. תמיד יש לחץ במכבי חיפה ועכשיו במשחק גביע אין אפשרות לתקן, נצטרך להתאושש מנטלית מהמשחק הזה וזה לא קל, אבל אני סומך על השחקנים שלי שהם מקצוענים”.

ירדן שועה (רדאד ג'בארה)ירדן שועה (רדאד ג'בארה)

המשך העונה: “אני לא חושב שזה הזמן לסכם את העונה הזאת, עשינו תוצאות נפלאות ואנחנו צריכים להסתכל על עצמנו ולתקן את מה שלא היה טוב. תמיד המטרה של מכבי חיפה היא לסיים כמה שיותר גבוה ולשחק כמה שיותר טוב, הפעם זה היה יום לא טוב, דברים הלכו לנו הפוך ואני מאוכזב מאוד עבור האוהדים, המועדון וכולנו”. 

דולב חזיזה (עמרי שטיין)דולב חזיזה (עמרי שטיין)

נטע לביא סיכם גם הוא את ההדחה ואמר: “אנחנו מאוד מאוכזבים, צריך להסתכל במראה ולהגיד את האמת, לא שיחקנו מספיק טוב, חבל שהקהל לא היה איתנו. יש לקהל שלנו השפעה גדולה והוא היה חסר, אבל אי אפשר לתרץ, לא שיחקנו מספיק טוב. אחרי המשחק אני לא יכול להגיד בוודאות מה קרה. כולנו ציפינו לעלות לחצי גמר הגביע, אבל עכשיו נמשיך להילחם בליגה, כמובן שזו המלחמה היחידה עכשיו, אבל נעשה את הכל כדי להילחם בכל הכוח. זה יום לא קל, אבל אנחנו צריכים להסתכל קדימה וננסה להרים ביחד את כולם. אני לא יודע מה קרה, אבל נסתכל על המשחק, לא היינו מספיק טובים”.

נייג'ל האסלביינק ונטע לביא (עמרי שטיין)נייג'ל האסלביינק ונטע לביא (עמרי שטיין)