הפועל תל אביב השלימה את הכנותיה לקראת חצי גמר גביע המדינה מול מכבי פתח תקווה באצטדיון בנתניה הערב (שלישי, 20:30), הרגע לו חיכו במתחם חודורוב במשך כל העונה, ולמעשה רגע לו מחכים במועדון כבר שמונה שנים. לקראתו, הם יתכנסו אחר הצהריים בוולפסון, לא לפני שכל שחקן יערוך אימון שחרור קליל בבוקר, כל אחד בביתו, ואז ייצאו לנתניה.

לקראת המשחק מול הקבוצה של גיא לוזון, קלינגר כבר התכונן לערב ארוך בנתניה, כשתרגל פנדלים במתחם חודורוב, וכן את ההרכב שצפוי לפתוח במשחק החשוב ביותר של הפועל ת"א בעונת 2019/20, ובו מספר שינויים לאור חלוקת העומסים שביצע ניר קלינגר בשלושת המשחקים האחרונים שנערכו בטווח של שבוע ימים. מעבר ל-11 שיפתחו, יש לציין כי למאמן יהיו חמישה חילופים לבצע ואם המשחק ייגרר להארכה, אפילו חילוף שישי.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קלינגר ולוזון במסע"ת לקראת חצי גמר הגביע

בהרכב הפותח, קלינגר תרגל את ההגנה הראשונה שלו מפתיחת הפלייאוף העליון עם אריק ינקו, איאד אבו עביד, אוראל דגני, רז שלמה ודורון ליידנר, שישוב ל-11, בעוד מרווין פירסמן מורחק עקב ספיגת תשעה כרטיסים צהובים. בקישור, תורגלו שי אייזן, עמנואל בואטנג ומוטי ברשצקי לפניהם.

מרווין פירסמן. ייעדר (רדאד ג'בארה)מרווין פירסמן. ייעדר (רדאד ג'בארה)

בהתקפה, המאמן הציב כמובן את מלך השערים שלו, עומרי אלטמן, ואת מאור בוזגלו ובחוד את עומר דמארי. החלוץ הוותיק תורגל לאורך רוב האימון בוולפסון, כשלקראת סיומו מייקל אולהה נכנס במקומו ותורגל לסירוגין.

עומר דמארי (שחר גרוס)עומר דמארי (שחר גרוס)

הרכב משוער: אריק ינקו, איאד אבו עביד, אוראל דגני, רז שלמה, דורון ליידנר, שי אייזן, עמנואל בואטנג, מוטי ברשצקי, מאור בוזגלו, עומרי אלטמן ועומר דמארי (מייקל אולהה).