במשחק חסר חשיבות עבורה, סביליה הפסידה הערב (חמישי) 1:0 לאפואל ניקוסיה במחזור הסיום של שלב הבתים בליגה האירופית. האירוע המרכזי במשחק היה החמצת הפנדל של מונס דאבור, שעלה מהספסל ולא הצליח לכבוש מהנקודה הלבנה. למרות ההפסד, האנדלוסים סיימו במקום הראשון והמשיכו לשלבי הנוקאאוט.

לופטגי הגיב על התוצאה: “זה היה משחק מסובך, בעיקר בגלל היריבה, כי ידענו שלא הולך להיות קל. היו לנו הזדמנויות להבקיע, הפנדל יכל להכריע את המשחק אבל בסופו של דבר ספגנו ולא הצלחנו לחזור. אני חושב שלא שיחקנו טוב כמו שרצינו, זה תמיד טוב לנצח ובמיוחד באירופה, רצינו להישאר מושלמים בסיום הקמפיין אבל לא הצלחנו להשיג את זה”.

יולן לופטגי (רויטרס)יולן לופטגי (רויטרס)

יכולת היריבה, אפואל ניקוסיה: “ניקוסיה שיחקה טוב, הייתה לה מוטיבציה גבוהה. אמנם שלטנו במשחק אך בסופו של דבר לא הצלחנו להשפיע על התוצאה. מתי שאתה סולח, הכדורגל מעניש אותך ולא היינו מספיק צלולים כדי להשוות ואף לנצח”.

המאמן הספרדי התייחס לעתיד, כשנשאל על ההגרלה של שלב 32 האחרונות: “ההגרלה תביא את מי שתביא, אין סיבה לדבר על זה. נצטרך להתמודד נגד כל קבוצה שתוגרל מולנו במקסימום מנטליות ותקווה באופן קבוע”.

ז'ולן לופטגי (רויטרס)ז'ולן לופטגי (רויטרס)

בתקשורת בסביליה כתבו על החלוץ: “אחרי שהחמיץ את הפנדל, החלוץ שהגיע מרד בול זלצבורג בקושי הורגש. למזלו, למרות שהחמצת הפנדל הביאה להפסד, למשחק לא הייתה משמעות אמיתית ומעטים יזכרו אותו. יש סיכוי שעצם זה שיולן לופטגי השאיר אותו על הספסל זה רמז לכך שהוא הולך לערוך הופעת בכורה בהרכב בלה ליגה מול ויאריאל בראשון”.