# באוקראינה, מנור סולומון לא שותף בניצחון 2:3 הדרמטי של שחטאר דונייצק על אולכסנדריה. מוליכת הליגה האוקראינית הגדילה את הפער מדינמו קייב השנייה באופן זמני ל-19 נקודות. טייסון העלה את המארחת ליתרון, היריבה ביצעה מהפך מהיר בחצי השני, אבל בחצי השעה האחרונה טטה כבש צמד והבטיח שלוש נקודות, ואליפות רביעית ברציפות.

# באנגליה, תומר חמד וצ׳רלטון גברו 0:1 על האל במשחק תחתית קריטי בצ׳מפיונשיפ במסגרת המחזור ה-38. החלוץ הישראלי פתח בהרכב של קבוצתו ושיחק במשך 72 דקות עד שהוחלף.

גם הפעם הוא לא מצא את הרשת ועד כה הוא לא כבש כלל העונה. מי שכבש את השער המכריע הוא ג׳ייסון פירס בדקה ה-18, ובזכות הניצחון הקריטי, צ׳רלטון נמצאת כעת עם 42 נקודות, עקפה את האל ועלתה אל מעל הקו האדום. 

תומר חמד (רויטרס)תומר חמד (רויטרס)

לקבוצה של חמד נותרו עוד שמונה משחקים עד לסיום העונה, כאשר המרחק מהאזור המסוכן הוא נקודה בלבד, כל שהיא לא יכולה לנוח על זרי הדפנה אם היא לא רוצה למצוא את עצמה בליגה השלישית בעונה הבאה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
צפו והכריעו: האם הגיע כרטיס אדום למסי?

#  בפולין, אלון תורג׳מן ו-ויסלה קראקוב הפסידו 3:1 לרקוב צ׳נסטוחובה. החלוץ פתח בהרכב ושיחק במשך 60 דקות אך לא הצליח לכבוש. קבוצתו של הישראלי מדורגת כעת,  אחרי 31 מחזורים, במקום החמישי עם 35 נקודות, חמש מעל הקו האדום. מן העבר השני, צ׳נסטוחובה מדורגת במקום השני בטבלה עם 44 נקודות, כמות זהה למוליכה, גורניק ז׳בז׳ה.