# אופיר מראציאנו פתח הערב (שבת) בהרכב קבוצתו, היברניאן, שותף לאורך כל 90 הדקות ושמר על רשת נקייה ב-0:0 נגד מאת’רוול במסגרת המחזור ה-23 של הליגה הסקוטית.

השוער שמר על רשת נקייה נגד המארחים החזקים, שניצחו את שני המשחקים הקודמים שלהם ומדורגים במקום השלישי בטבלה עם 41 נקודות. קבוצתו מדורגת כעת במקום השישי בטבלה עם 29 נקודות ועבורם זהו המשחק הרביעי ברציפות ללא הפסד. הם ממשיכים לייצב את עצמה בחצי העליון של הטבלה. עבור מרציאנו זאת הייתה ההופעה ה-12 בליגה העונה וכולן בהרכב הפותח. 

# אריאל הרוש פתח בין הקורות של ספרטה רוטרדם והשלים 90 דקות ב-1:1 נגד פורטונה סיטארד. השער שספג הישראלי היה אחרי ששחקן היריבה, ויטלי דמאסקאן, סיים מהלך נהדר בכך שעקף אותו עם הרבה אלגנטיות וגילגל פנימה.

אריאל הרוש בספרטה רוטרדאם (אינסטגרם)אריאל הרוש בספרטה רוטרדאם (אינסטגרם)

# שני ליגיונרים נוספים בליגה הסקוטית הם ניר ביטון וחאתם עבד אלחמיד, אשר לא שותפו בעקבות פציעות אצל סלטיק שגברה 0:3 על רוס קאונטי. מוליכת הטבלה, אשר כעת מחזיקה ב-61 נקודות. האלופה רשמה את הניצחון השלישי ברציפות שלה משער של קאלום מקגרגור (37) וצמד של אודסון אדוארד (65 ו-68). הקשר שותף העונה ב-11 משחקים (פתח בשישה מהם), הבלם לקח חלק בארבעה משחקים עד כה (פתח בשלושה מהם).

# אנס מחמיד עלה כמחליף בדקה ה-79 ולא הצליח לעזור לקבוצתו, וינטרטור, שסיימה ב-0:0 עם קריינס בליגה השוויצרית השנייה ונמצאת במקום השביעי.