שיתוף פעולה ישראלי בבולגריה. בפעם הראשונה, 3 השחקנים הישראלים של לודוגורץ – דן ביטון, טאלב טוואטחה ומאוויס צ’יבוטה שיחקו יחד ב-11, כשהחלוץ הוא זה שכיכב בענק עם שלושער נהדר ב-1:4 על נפטוחימיק בורגס, שאחד מהם היה בבעיטת עקרב מהדהדת, בשמינית גמר הגביע הבולגרי הערב (רביעי).

עבור טוואטחה, שחתם לקראת סוף החלון בלודוגורץ, היה זה המשחק הראשון במדי קבוצתו החדשה והוא פתח בהרכב יחד עם שני חבריו שכבר משתפים פעולה בחודשים האחרונים, כאשר צ’יבוטה הוא זה שניצח על החגיגה עבור קבוצתו והוליך אותה לניצחון.

מאוויס צ'יבוטה חוגג (האתר הרשמי של לודוגורץ)מאוויס צ'יבוטה חוגג (האתר הרשמי של לודוגורץ)

בורגס היא זו שעלתה ליתרון ראשונה משער של רדוסלאב אפוסטולוב (12), אך החצי השני היה שייך לצ’יבוטה שהרשית 3 פעמים (53, 77 ו-90+2) בדרך לניצחון חשוב בשמינית. ג’ודי לוקוקי כבש בתווך (60).

שחקן נוסף שכיכב עם שלושער הוא שון ויסמן שהמשיך ביכולת הנהדרת שלו בוולפסברגר, כאשר להט עם שלושה כיבושים (15, 29 ו-55) ב-0:6 המוחץ נגד וולפסברגר מהליגה השלישית במדינה במסגרת הגביע האוסטרי.

עוד בגביע האוסטרי, אלון תורג’מן פתח בהרכב והוחלף בדקה ה-61 בהפסד 5:2 של אוסטריה וינה לטירול במסגרת שמינית גמר הגביע.

וכעת, לסקוטלנד שם סלטיק חגגה עם 0:5 ענק ברבע גמר גביע הליגה על חשבון פרטיק מליגת המשנה. ניר ביטון הפצוע לא נכלל בסגל ואילו חאתם עבד אלחמיד רשם עוד 90 דקות מוצלחות, כשפתח במרכז ההגנה הירוקה. עוד בסקוטלנד, אופיר מרציאנו ישב על הספסל ולא עלה בניצחון הדרמטי של היברניאן 4:5 בפנדלים על קילמרנוק בגביע.