אחרי שחאתם עבד אלחמיד נפצע ב-1:2 של סלטיק על לאציו בליגה האירופית, התחזיות הראשונות העריכו כי מדובר בפציעה קלה והמגן/בלם של הקבוצה הסקוטית יחזור תוך שבוע, אולם הערב (שבת) השחקן שנפצע במפשעה פירסם בחשבון האינסטגרם שלו שהפציעה לא כזו קלה כפי שחשבו, כשלאחר מכן אף הייתה התייחסות בתקשורת הסקוטית.

כאמור, אלחמיד נכלל בסגל של אנדי הרצוג לקראת משחקי הנבחרת מול פולין וצפון מקדוניה שיינעלו את קמפיין המוקדמות, אך כעת נראה שאקס ב”ש עלול להיעדר לתקופה ארוכה יותר כשהעלה סטורי בחשבון האינסטגרם שלו: “חדשות רעות, אבל אחזור חזק יותר בהמשך”.

הסטורי של אלחמיד (אינסטגרם)הסטורי של אלחמיד (אינסטגרם)

# באנגליה, תומר חמד לא נכלל בסגל של צ’רלטון שהפסידה 2:1 למילוול, כאשר בירם כיאל עלה מהספסל בדקה ה-67 במצב של 1:1. הקבוצה של הישראלים במקום ה-11 בצ’מפיונשיפ.

# אופיר מרציאנו ישב 90 דקות על הספסל ב-1:4 של היברניאן, שנמצאת במקום השמיני בליגה הסקוטית.

# משוער לשוער. בניגוד למרציאנו, בהולנד, אריאל הרוש המשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות והשלים 90 דקות ב-2:1 של ספרטה רוטרדאם להירנביין. קבוצתו של השוער נמצאת במקום ה-11. 

# בהולנד, שמואל שיימן ישב על הספסל ולא שותף במשך 90 הדקות בהפסד המהדהד של ונלו 6:1 להראקלס במסגרת המחזור ה-13. קבוצתו של המגן הישראלי שקועה בתחתית כשהיא עם 9 נקודות ולפני האחרונה בטבלה.