מחזורים שונים ברחבי אירופה המשיכו ובמוקד כמובן היו הנציגים הישראלים, כשבמשחקים המוקדמים של היום שותפו מנור סולומון, קשרה של שחטאר דונייצק שניצחה ואופיר מרציאנו, שוערה של היברניאן הסקוטית, שרשמה 1:1. לאחר מכן, מונס דאבור קיבל מנוחה בהפסד זלצבורג ואילו אלון תורג’מן כיכב עם בישול ושער, שהובילו את אוסטריה וינה לניצחון.

# הכישרון הצעיר, מנור סולומון, פתח בהרכב קבוצתו והוחלף בדקה ה-80 (על ידי לארי קאיודה אקס נתניה), כששחטאר רשמה 0:1 יקר על מאריופול ושמרה על המקום הראשון באוקראינה אחרי 26 משחקים. באמתחתה של האלופה 67 נקודות, 10 יותר מדינמו קייב השנייה.

# השוער הישראלי, אופיר מרציאנו, שנמצא בתקופה יוצאת מן הכלל אמנם לא שמר על שער נקי, אך קבוצתו היברניאן השיגה נקודה יקרה אחרי תיקו מול הארטס, זאת במסגרת המחזור ה-35 ופלייאוף האליפות של הליגה. כעת, קבוצתו של הישראלי במקום ה-5 עם 54 נקודות.

# מונס דאבור, הכוכב הגדול של זלצבורג, הפעם זכה למנוחה ולא שותף בהפסד 2:1 של קבוצתו זלצבורג לוולפסברגר במסגרת המחזור ה-28.

# נציג ישראלי נוסף באוסטריה הוא אלון תורג’מן, שהמשיך את הכושר המרשים במדי אוסטריה וינה, כשהחלוץ בישל וכבש את שער הניצחון ב-1:2 היקר של האורחת מול סט.פולסן, תוצאה שהשאירה את אוסטריה וינה במקום השישי בפלייאוף העליון של הליגה. כאמור, אחרי שבישל בדקה ה-55 המנצחת קיבלה פנדל שלוש דקות בתוך תוספת הזמן, לקח את האחריות והעניק לקבוצתו את מלוא הנקודות בתום דרמה גדולה.