האם אברהם גרנט בדרך להארטס? ל-ONE נודע כי מאמן פורטסמות' לשעבר נפגש לאחרונה בליטא עם בעליה של הקבוצה מהליגה הסקוטית הבכירה, ולדימיר רומנוב, שכבר הציע לו בעבר להצטרף למועדון כמנהל ספורטיבי.

שמו של גרנט הוזכר לאחרונה כמועמד לחזור לאמן את נבחרת ישראל בעקבות כשלונו של לואיס פרננדז, אך לחבריו אמר גרנט כי למרות שהנבחרת היא עדיין אופציה מבחינתו, הוא מעוניין לחזור לאמן כבר לקראת חודש ינואר הקרוב. עם זאת, גרנט לא פסל חזרה עתידית למשרת המאמן הלאומי.

רומנוב הליטאי החל ברכישת מניות בקבוצה הסקוטית לפני כשש שנים, וכיום מחזיק במרבית אחוזי השליטה במועדון, הממוקם כעת במקום הרביעי בליגה הסקוטית. על פי הדיווחים באי הבריטי, הארטס נקלעה לאחרונה לבעיות כלכליות, ככל הנראה בעקבות מעורבות כלכלית פחותה של האוליגרך הליטאי, וכן בשל בעיות מקצועיות תחת המאמן הפורטוגלי פאולו סרג'יו.

גרנט החל את הקריירה האירופאית שלו בפורטסמות' כמנהל מקצועי, אליה גם חזר בסופו של דבר כמאמן, אך לא לפני שאימן את קבוצת הפאר הלונדונית, צ'לסי, עימה הגיעה עד לגמר ליגת האלופות. המאמן הישראלי חווה שתי ירידות ליגה בפריימרליג האנגלית, עם פורטסמות' ועם ווסטהאם, אותה עזב בסוף העונה שעברה.

רומנוב. זומם על מאמן נבחרת ישראל לשעבר (רויטרס)
רומנוב. זומם על מאמן נבחרת ישראל לשעבר (רויטרס)