#קפטן נבחרת ישראל, ביברס נאתכו, המשיך לפרוע שטרות בקבוצתו חדשה, כשכבש את שער הבכורה בליגה הסרבית בניצחון 1:4 של פרטיזן בלגרד על רדניצקי. הקשר הוותיק פתח בהרכב והשלים 60 דקות, והיה זה שאיזן התוצאה בפנדל בדקה ה-23 לאחר שער יתרון של המארחת. מוליכת הטבלה השלימה את המהפך שבע דקות לאחר כיבוש השער הראשון מרגלי עומאר סדיק, ובמחצית השנייה זה כבר הפך לתבוסה משערים של סיידובה סומה בדקה ה-56 וסאדיק שהשלים צמד 22 דקות לאחר מכן.

ביברס נאתכו חוגג עם בויאן אוסטויץ' וזוראן אוסיץ' (רויטרס)ביברס נאתכו חוגג עם בויאן אוסטויץ' וזוראן אוסיץ' (רויטרס)

#בקרב קצוות בליגה הסקוטית, מוליכת הטבלה סלטיק התארחה מול היברניאן לקרב שהיה אמור להיות כל ישראלי, אך אופיר מרציאנו וחתם עבד אלחמיד נשארו בספסל ולא שותפו, וניר ביטון המשיך להעדר בעקבות פציעה. ההתמודדות הסתיימה ב-1:1, כשכריסטופר אג’ר כבש שער עצמי לטובת קבוצתו של מרציאנו בדקה ה-8, וראיין כריסטי שאיזן את התוצאה לאלופת סקוטלנד בדקה ה-24.

חאתם עבד אלחמיד מאוכזב (רויטרס)חאתם עבד אלחמיד מאוכזב (רויטרס)

# באוסטריה, שון ויסמן המשיך בכושרו המצוין עם שער נוסף, התשיעי שלו ב-9 מחזורים, כאשר הבקיע את השני ב-2:2 של קבוצתו וולפסברגר מול טירול בליגה. החלוץ הישראלי, הכוכב של קבוצתו מאז הגיע, העלה אותה ליתרון בדקה ה-82, אך לצערו זה לא היה שער הניצחון כשהאורחת במשחק השוותה בחלוךף שתי דקות. בנוסף, חלוץ אוסטריה וינה, אלון תורג’מן ישב על הספסל ולא עלה כמחליף כלל בהפסד 4:1 של קבוצתו לזלצבורג מוליכת הטבלה.

# בליגה השנייה באנגליה, בירם כיאל ותומר חמד הפתועים לא נכללו בסגל קבוצתם צ’רלטון, שניצחה 0:1 את לידס במסגרת המחזור התשיעי בצ’מפיונשיפ.

# ביוון, טל כחילה ישב 90 דקות על הספסל וראה את קבוצתו אטרומיטוס גוברת 0:2 על פאנאיטוליקוס ורושמת את ניצחונה הראשון העונה, במחזור החמישי.

# בהולנד, שמואל שיימן ישב גם הוא על הספסל במשך כל 90 הדקות, אך במקרה שלו קבוצתו, וונלו, דווקא הפסידה 2:0 להרנביין, הפסד חמישי בשמונה משחקים.

# עדיין בהולנד, אריאל הרוש ראה מהספסל את קבוצתו מסיימת ב-0:0 מול סיטארד.