ארבעה ימים אחרי שהושאל לוויסלה קראקוב מאוסטריה וינה, אלון תורג’מן רשם בכורה נהדרת עבורו, כשהערב (שבת), כבר במשחקו הראשון בשורות הקבוצה הפולנית הצליח למצוא את הרשת והשיג לעצמו שער בכורה.

החלוץ הישראלי קיבל את הקרדיט בהרכב ובדקה ה-28 עבר את השוער עם הרבה קור רוח בצידה הימני של הרחבה ושלח בעיטה פנימה. עוד לפני שהוחלף (71), קבוצתו הצליחה להכפיל את היתרון (56) ומאוחר יותר כבשה עוד אחד (87) בדרך ל-0:3 חשוב על יגילוניה ביאלישטוק. למרות שלוש הנקודות, ויסלה נותרה מסובכת בתחתית והיא במקום הלפני אחרון עם 20 נקודות בלבד אחרי 21 מחזורים. נראה שתורג’מן בהחלט יוכל לתרום לה על מנת שתישאר בליגה בסיום העונה.

אלון תורג'מן (איתי כהן)אלון תורג'מן (איתי כהן)

# באזרבייג’אן, אמיר עגייב פתח בהרכב סומגאייט והשלים 90 דקות ב-1:2 של קבוצתו על זירה במסגרת המחזור ה-16 בליגה הבכירה. הקשר הישראלי וחבריו, שניצלו שני כרטיסים אדומים שספגה היריבה, השלימו משחק שלישי ללא הפסד ועלו למקום הרביעי בטבלה עם 22 נקודות במאזנם. 

# חלוץ הנבחרת, תומר חמד, נכלל בסגל של צ’רלטון וישב על הספסל בהפסד 3:1 לסטוק סיטי במסגרת המחזור ה-31 של הצ’מפיונשיפ. הישראלי חיכה להזדמנות שלו אבל לא שותף בהפסד.

תומר חמד (רדאד ג'בארה)תומר חמד (רדאד ג'בארה)

# בהולנד, גם אלי דסה לא קיבל דקות במשחקה של ויטסה מול כרונינגן. המגן הימני ישב על הספסל וראה את חבריו לקבוצה סופגים 1:0 מהירוקים במסגרת המחזור ה-22 בליגה ההולנדית.

אלי דסה (איציק בלניצקי)אלי דסה (איציק בלניצקי)