נבחרת ישראל הצעירה עדיין בחיים. החבורה של מרקו בלבול, שהייתה עם הגב אל הקיר, גברה הערב (חמישי) 0:4 ענק על קוסובו, זאת במסגרת המחזור הרביעי במוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21.

הנבחרת הגיעה במצב רוח ירוד, אחרי תבוסה 4:0 לאירלנד במחזור האחרון והיא הייתה חייבת שלוש נקודות כדי לשמור לעצמה סיכוי להעפיל מהבית. כעת, עם 7 נקודות במאזנה, שתי נקודות מגרמניה השנייה ושלוש מאירלנד הראשונה.

דווקא המארחת הגיעה להזדמנות הראשונה במשחק, אך עומרי גלזר, שהיה נהדר בשער, מנע שער כבר בדקה ה-3. בדקה ה-15 עידן נחמיאס העלה את בלבול ליתרון בנגיחה אחרי כדור קרן של מוטי ברשצקי. שתי דקות להפסקה, שון וייסמן הכפיל מכדור עומק נהדר של אור דסה, שאחרי היכולת במכבי תל אביב, הצטיין גם בשורות הנבחרת.

דסה המשיך ביכולת הטובה ובדקה ה-58 נהנה הפעם מבישול של וייסמן כדי לכבוש את השלישי של הנבחרת. עמוק בתוספת הזמן גם מקסים פלקושצ’נקו השתתף בחגיגה וחתם את תוצאת המשחק.

מחצית ראשונה

דקה 3: כבר בפתיחה, הזדמנות נהדרת למארחת לעלות ליתרון. ברסנאט סלינה הגיע למצב טוב מול עומרי גלזר, אך האחרון סיפק הצלה נהדרת ומנע פיגור מוקדם של הנבחרת הישראלית.

דקה 15, ישראל עלתה ל-0:1: כדור קרן של מוטי ברשצקי מצא ברחבה את עידן נחמיאס, שהמשיך מקרוב לרשת של המארחת.

דקה 22: המארחת כמעט הצליחה לאזן את התוצאה. טעות קשה של ישראל, שאיבדה כדור במרכז המגרש, איפשרה לאניס בייטקי להתקדם אל עבר השער, אך החלוץ בעט רק לרשת החיצונית של גלזר.

דקה 34: המארחת לחצה כדי להשיג את השוויון עוד טרם המחצית. שוב סלינה ניסה את מזלו, הפעם הוא חתך מאגף שמאל לכיוון המרכז ועם רגל ימין שלח כדור שטוח לפינה הקרובה, גלזר ירד טוב וקלט את הכדור.

דקה 44, ישראל עלתה ל-0:2: למרות השליטה של קוסובו, ישראל הכפילה את היתרון. אור דסה הכניס כדור עומק לשון וייסמן, השוער ויסאר בקאיי הצליח לגעת בכדור, שחזר לווייסמן ומול שער ריק חלוץ ישראל גלגל לרשת.

מחצית שנייה

דקה 58, ישראל עלתה ל-0:3: מתפרצת קטלנית של האורחת. מוטי ברשצקי הכניס כדור לגבי קניקובסקי ברחבה. הקשר חלף על פני השוער, מסר לווייסמן, שהוריד קטנה לאור דסה, שמול שער חשוף בעט לרשת.

דקה 65: מהלך יפה של המארחת. דאבל פס בתוך הרחבה הסתיים אצל קמר קרסניקי, שבעט מזווית לא פשוטה לפינה הקרובה, אך שוב גלזר היה במקום ומנע שער מצמק.

דקה 75: שוב גלזר סיפק הצגה בשער ועם שתי הצלות ענקיות מנע שער ספיגה. תחילה פלורנט חסאני נעצר אצל השוער באחד על האחד. הריבאונד הגיע לבייטקי, שבעט למסגרת, אך שוב השוער היה במקום.

דקה 93, ישראל עלתה ל-0:4: מקסים פלקושצ’נקו נעץ את המסמר האחרון ברשת של הקוסוברים וחתם את תוצאת המשחק.

נבחרת קוסובו: ויסאר בקאיי, לירים מאמה, אריאן קבאשי, בספורט קולג’סי, אדריאן איסמעילי, דארן פקה, פלורנט חסאני, ברסנאט סלינה, רון בורג’ה, אניס בייטקי וארדיט גאשי.

נבחרת ישראל: עומרי גלזר, רז מאיר, עמית ביטון, עידן נחמיאס, רז נחמיאס, דן גלזר, מקסים פלקושצ’נקו, אור דסה (מתן חוזז, 66), גבי קניקובסקי (יונתן כהן, 75), מוטי ברשצקי ושון וייסמן.