בנבחרת הצעירה של ישראל היו מרוצים מפתיחת קמפיין מוקדמות יורו 2019 עם ניצחון על אזרבייג'ן 1:3, אך יחד עם זאת למאמן מרקו בלבול יש כאבי ראש לקראת המשחק מול נורבגיה החזקה ביום שלישי.

לאחר שנטע לביא הורחק בדקה ה-25 ודן גלזר מתח את השריר, חסרים לנבחרת שחקנים בקישור האחורי. גבי קניקובסקי שלא התלבש למשחק אמש (חמישי) יחזור לסגל, כאשר בלבול צפוי לצרף היום עוד שחקנים לסגל לקראת היציאה בראשון לנורבגיה. בין השאר מי שמועמדים הם מקונן אנמאו מהפועל רמת גן ואמיר נסאר מעירוני קריית שמונה.

בנבחרת מתחו ביקורת על ההתנהלות של נטע לביא שהורחק: "זה חוסר אחריות, אסור לשחק כך, עוד מקפטן היינו מצפים להתנהלות אחרת, יותר חכמה, הוא לא יכול להתנהל כך".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
פלקושצ'נקו: נפתיע גם את גרמניה

יחד עם זאת בנבחרת ציינו לטובה את שאר השחקנים שלמרות הנחיתות המספרית, הצליחו לרשום את הניצחון ואף עם טיפה יותר ריכוז, לסיים בתוצאה גבוהה הרבה יותר. מאידך, בנבחרת לא אהבו את השער שספגו במהלך המשחק ואמרו: "הוא היה מיותר וחבל שלא היינו מספיק ערניים”.

שחקני הצעירה קיבלו חופש עד היום בערב ואז יפתחו בהכנות למשחק עם נורבגיה, כאשר בנבחרת הזהירו: "המשחק ביום שלישי הוא אופרה אחרת ממה שהיה מול אזרבייג'ן, הנורבגים חזקים בהרבה עם שחקנים איכותיים, לכן נצטרך להיערך בהתאם".