ברור שבנבחרת הצעירה של ישראל עדיין יש מה לשפר, אך הערב (שלישי) היא עמדה בכבוד במוקדמות יורו 2021 מול מוליכת בית 6 שהייתה מושלמת ערב המשחק, ספרד, והוציאה נגדה תוצאה נהדרת ומחמיאה בדמות 1:1 מכובד באצטדיון רמת גן. הלבנים לא איבדו את הראש למרות פיגור והצליחו לחזור לקראת הסיום, כאשר החבורה של ניר לוין יכולה לנשום לרווחה כשהיא סגנית מוליכת הבית כרגע, ועוד עם משחק חסר. 

בעוד שבספרד יש לא מעט שמות שבלטו לטובה במחצית הראשונה והיחסית רגועה ברמת גן, כמו מארק קוקורייה, אנדרס מרטין ופראן טורס, בישראל היה רק שם אחד שבלט – אסף צור. השוער תסכל את ההתקפה של האדומים ומנע מהם מספר הזדמנויות קורצות, כאשר בכל זאת אפשר לציין לטובה את הבחורים בלבן, שהצליחו להסתכל לאלופת אירופה בעיניים וניסו ללכת קדימה, אבל לצערם לא אילצו את אלברו פרננדס יורנטה להתמתח בין הקורות של האורחים ב-45 הדקות הראשונות.

ניר לוין (רדאד ג'בארה)ניר לוין (רדאד ג'בארה)

4,030 הצופים ברמת גן קיבלו גם מחצית שנייה יחסית רגועה, אך ספרד ניצלה רגע אחד של חוסר ערנות בהגנת הלבנים על מנת לעקוץ. שלושה חילופים ביצע לואיס דה לה פואנטה במחצית, ובאחד מהם הוא פגע בגדול, כשאוסקר רודריגס הרשית בדקה ה-50. ישראל ניסתה לחזור, וגם ניר לוין הצליח לפגוע באחד מחילופיו, כשעדן קארצב ניצל נגיעת יד ברחבה הספרדית כדי להשוות בפנדל בדקה ה-81 עם הראשון שלו בנבחרת הצעירה, תוצאה שנותרה עד לסיום המתוק מבחינתה של ישראל.

לחבורתו של ניר לוין שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, מה שמציב אותה כאמור שנייה בבית עם שמונה נקודות, חמש פחות מהמוליכה ספרד. אנסו פאטי, כוכבה הצעיר של ברצלונה, אמנם התחמם על הקווים באצטדיון ברמת גן, אך לא זכה לקבל דקות מלואיס דה לה פואנטה ונותר 90 דקות על הספסל.

אנסו פאטי מתחמם (רדאד ג'בארה)אנסו פאטי מתחמם (רדאד ג'בארה)
עדן קארצב חוגג (רדאד ג'בארה)עדן קארצב חוגג (רדאד ג'בארה)

מחצית ראשונה:

אוהדי נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)אוהדי נבחרת ישראל (רדאד ג'בארה)
שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל (רדאד ג'בארה)שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל (רדאד ג'בארה)
אנסו פאטי (משמאל) לפני המשחק (רדאד ג'בארה)אנסו פאטי (משמאל) לפני המשחק (רדאד ג'בארה)
שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל (רדאד ג'בארה)שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל (רדאד ג'בארה)
שחקני נבחרת ספרד הצעירה לפני המשחק (רדאד ג'בארה)שחקני נבחרת ספרד הצעירה לפני המשחק (רדאד ג'בארה)

דקה 4, הזדמנות ראשונה לספרד: פראן טורס דהר באגף הימני והעביר מסירת רוחב מדויקת לאזור תיבת החמש, שם חיכה אנדרס מרטין שלא הצליח לשים את הכדור ברשת מקרוב ורשם החמצה גדולה.

שי אליאס עם הכדור (רדאד ג'בארה)שי אליאס עם הכדור (רדאד ג'בארה)

דקה 9, עוד החמצה של הספרדים: מאנו גרסיה הכניס כדור עומק נפלא לגונסאלו וייאר אחרי חילופי מסירות נאים בין השניים, אך אסף צור יצא בצורה טובה ומנע מהספרדי כיבוש מתוך הרחבה.

תומר יוספי עם הכדור (רדאד ג'בארה)תומר יוספי עם הכדור (רדאד ג'בארה)

דקה 25, כמעט הראשון של ספרד: מארק קוקורייה הרים כדור קרן בצורה מדויקת אל ראשו של חוסה אמו, שנגח חזק אחרי שהתגבר על שומריו אבל הניסיון שלו לצערו ולמזלה של ישראל לא הלך לכיוון המסגרת. 

גונסאלו וייאר (רדאד ג'בארה)גונסאלו וייאר (רדאד ג'בארה)

דקה 33, עוד הזדמנות פנטסטית של לה רוחה: החלוץ אנדרס מרטין מצא את עצמו לבד לגמרי מול אסף צור ברחבה ובעט שטוח לכיוון השער, אבל ירידה מצוינת של הישראלי מנעה מהכדור להיכנס. הצלה נהדרת. 

עומר לקאו (רדאד ג'בארה)עומר לקאו (רדאד ג'בארה)

מחצית שנייה:

דקה 50, ספרד עלתה ל-0:1: פדרו פורו העביר כדור רוחב מהצד הימני, וזה הגיע לכיוונו של אוסקר רודריגס שנכנס רק חמש דקות קודם לכן כמחליף. החלוץ הספרדי ניצל סגירה לא מספיק טובה של עופרי ארד ובעט לרשת הגבוהה בדרך ליתרון המוצדק של החבורה באדום.

אוסקר רודריגס חוגג עם אנדרס מרטין (רדאד ג'בארה)אוסקר רודריגס חוגג עם אנדרס מרטין (רדאד ג'בארה)
שחקני ספרד חוגגים עם אוסקר רודריגס (רדאד ג'בארה)שחקני ספרד חוגגים עם אוסקר רודריגס (רדאד ג'בארה)

דקה 81, ישראל השוותה ל-1:1: חוסה אמו נגע בכדור בידו ברחבה והשופט הצביע על הנקודה הלבנה. עדן קארצב ניגש לבעוט ולא נכשל עם ביצוע מדויק לפינה הימנית.

עדן קארצב בועט (רדאד ג'בארה)עדן קארצב בועט (רדאד ג'בארה)
עדן קארצב חוגג (רדאד ג'בארה)עדן קארצב חוגג (רדאד ג'בארה)
שחקני הנבחרת הצעירה חוגגים עם עדן קארצב וניר לוין (רדאד ג'בארה)שחקני הנבחרת הצעירה חוגגים עם עדן קארצב וניר לוין (רדאד ג'בארה)
שחקני הנבחרת הצעירה חוגגים עם עדן קארצב (רדאד ג'בארה)שחקני הנבחרת הצעירה חוגגים עם עדן קארצב (רדאד ג'בארה)
ניר לוין (רדאד ג'בארה)ניר לוין (רדאד ג'בארה)
תומר יוספי עם אדריאן פדרוסה (רדאד ג'בארה)תומר יוספי עם אדריאן פדרוסה (רדאד ג'בארה)
עומר לקאו עם אנדרס מרטין (רדאד ג'בארה)עומר לקאו עם אנדרס מרטין (רדאד ג'בארה)
תאי בריבו מוסר (רדאד ג'בארה)תאי בריבו מוסר (רדאד ג'בארה)
אדריאן פדרוסה עם תומר יוספי (רדאד ג'בארה)אדריאן פדרוסה עם תומר יוספי (רדאד ג'בארה)
מוחמד אבו פאני עם מאנו גרסיה (רדאד ג'בארה)מוחמד אבו פאני עם מאנו גרסיה (רדאד ג'בארה)
מארק קוקורייה ועמית כהן (רדאד ג'בארה)מארק קוקורייה ועמית כהן (רדאד ג'בארה)

ישראל: אסף צור, עמית כהן, עופרי ארד, עומרי לוזון, יהב גורפינקל, מוחמד אבו פאני, עומר לקאו (אילון אלמוג, 63), שי אליאס (יואב תומר, 78), תומר יוספי (עדן קארצב, 63), אור דסה (מוחמד כנעאן, 79) ותאי בריבו (סמואל בראון, 86).

ספרד: אלברו פרננדס יורנטה, פדרו פורו, אריק גרסיה, חוסה אמו, אדריאן פדרוסה, גונסאלו וייאר (סרחיו גומס, 46), פול לוסאנו (פפלו, 84), מאנו גרסיה (אוסקר רודריגס, 46), פראן טורס, מארק קוקורייה (פראן בלטרן, 46) ואנדרס מרטין (אבל רואיס, 70).