אחד מהליגיונרים הבכירים ביותר שלנו, ליאור רפאלוב, שיחק הערב (ראשון) עם קבוצתו אנטוורפן מול האקסית, קלאב ברוז’, לקרב צמרת לוהט בליגה הבלגית, אך הקשר הישראלי וקבוצתו כמעט ולא היו קיימים במשחק והובסו 5:1 מהדהד. לפני המשחק, רפאלוב קיבל מברוז’ כבוד רב, כשהעניקה לו תמונה שלו במדיה.

רפאלוב שיחק במדי ברוז’ במשך שבע עונות, בהן ערך 177 הופעות, כבש 40 שערים, זכה בשתי אליפויות, פעמיים בסופר קאפ הבלגי וגביע בלגי אחד. כעת, עם קבוצתו החדשה אנטוורפן, אירח הקשר את האקסית כשלשתי הקבוצות מאזן זהה של נקודות ערב המחזור (35).

רפאלוב וקבוצתו קיוו לנצח ולהשיג שלוש נקודות יקרות, לחלוף על פני ברוז’ בדרך למקום השני בטבלה, מרחק ארבע נקודות מהמוליכה גנק. אולם ההפסד המוחלט קרה בסופו של דבר, כאשר אנטוורפן הובסה 5:1 ולא הייתה קיימת במשחק. רפאלוב פתח ב-11, ספג כרטיס צהוב בדקה ה-13 והוחלף על ידי מאמנו בדקה ה-66 של ההתמודדות.

נציג ישראלי נוסף הוא אקס בית”ר ירושלים, בוריס קליימן, שרשם עם קבוצתו פראלימני 1:1 מול אומוניה ניקוסיה זאת במסגרת המחזור ה-14 בליגה הקפריסאית. השוער הישראלי רשם 90 דקות בשער, והמארחת נותרה במקום ה-11 והמאכזב עם 12 נקודות.