המאמן ניר קלינגר יחזור מיידית לקפריסין ויאמן את קבוצת פארלמיני כך נודע הערב ל-ONE.

ניר קלינגר העדיף את הקבוצה הקפריסאית על פני שלוש הצעות שקיבל מליגת העל בתקופה מאז חזר לארץ ועל הדרך גם סרב לאלי גוטמן כאשר כולם היו בטוחים שהוא יהיה עוזרו בנבחרת ישראל כבר בחודש הבא במשחק הידידות מול אוקראינה.

כזכור, הבעלים של ב"ש, אלונה ברקת החזירה את ניר קלינגר לארץ והחתימה אותו למאמן הקבוצה אך לאחר שבין הצדדים לא נרשמה הצלחה בלשון עדינה קלינגר התפטר בשידור חי והותיר את אלונה המומה והשאר הוא היסטוריה.

קלינגר המכיר מצוין את קפריסין שם אימן במשך ארבע שנים וחי עם אשתו, מיכל ושלוש בנותיו חוזר לאמן במדינה שבה מעריכים אותו ומוכנים לשלם לו הרבה מאוד כסף כדי שיאמן אותם.

ניר קלינגר אישר את הידיעה ל-ONE.

ניר קלינגר - שועל ותיק בקפריסין
הקדנציה הקודמת של ניר קלינגר בקפריסין החלה באותה פראלימני במאי 2006 כשהחליף בתפקיד את אלי גוטמן. המאמן החזיק שם מעמד קצת פחות משנה וחצי, עד שפוטר מתפקידו. קלינגר נותר באי השכן ופחות מחודש לאחר הפיטורים מונה למאמנה של א.א.ק. לרנקה. לאחר שנה, וכשהקבוצה במקום האחרון בטבלה, קלינגר התפטר מתפקידו.

אלי גוטמן. קלינגר לא ישמש כעוזרו (יניב גונן)
אלי גוטמן. קלינגר לא ישמש כעוזרו (יניב גונן)
 
הקריירה בקפריסין נמשכה עם מינויו של קלינגר למאמנה של פאפוס, בשורותיה רשם את ההצלחה הגדולה כשהצליח להשאירה בליגה. בסוף עונת 2008/09 התקדם קלינגר לקבוצת הצמרת, א.א.ל לימסול, אך פוטר ממנה במפתיע בחלוף חצי שנה.

כמו במקרים הקודמים, המאמן לא נותר מובטל ויומיים בלבד לאחר מכן הוזעק לניאה סאלמינה. בסה"כ אימן קלינגר חמש קבוצות באי השכן לפני שחזר לישראל לקדנציה בהפועל ב"ש.

פארלמיני - קבוצה קפריסאית עם סגל בינלאומי
פארלמיני משחקת בליגה הקפריסאית הראשונה וסיימה את העונה במקום השישי. נכון לעכשיו הקבוצה ממוקמת במקום ה-11 בליגה לאחר 15 מחזורים ולקלינגר תהיה עבודה קשה במטרה להשאירה בליגה.

קלינגר. מתחיל קדנציה נוספת בקפריסין (יוסי ציפקיס)
קלינגר. מתחיל קדנציה נוספת בקפריסין (יוסי ציפקיס)
 
לקבוצה סגל בינלאומי רחב עם שחקנים ממדינות רבות כמו קונגו, קייפ ורדה, בלגיה, סקוטלנד, פורטוגל, צרפת ועוד. היא משחקת באצטדיון "טאסוס מארקו" המכיל 5,800 מקומות.