מכבי תל אביב שרוצה להמשיך את המומנטום מהניצחון לפני פחות מיממה על ברצלונה, גם הערב (חמישי, 21:05) מול מילאנו אותה תארח בהיכל מנורה מבטחים במסגרת המחזור ה-20 של היורוליג במטרה להישאר גם במאזן ביתי מושלם. לקראת המפגש, המאמן יאניס ספרופולוס ערך מסיבת עיתונאים לקראת המפגש, שהועברה בשידור חי כאן באתר.

“שעות בודדות אחרי המשחק, אנחנו שוב פה”, סיפר ספרופולוס בראשית דבריו. “אנחנו מבינים שזה משחק חשוב, אנחנו מתרכזים ביריבה שלפנינו. נילאנו היא קבוצה שיש לה 6 הפסדים בחוץ, אבל זה לא אומר שהם לא מסוכנים. יש להם איכות וניסיון, בספסל ובחמישייה. אנחנו נהיה מאוד מרוכזים וזהירים, מוכנים מנטלית לשחק מול יריבה טובה. לא ראיתי את השחקנים כי המסע”ת הזו נערכת לפני האימון, אבל אדבר איתם על ההכנה למשחק. זה לא משנה אם אנחנו אחרי ניצחון או הפסד, צריך להגיע מוכנים ולנצח שוב. זה מצוין שההיכל עמוס”.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
ספרופולוס: "יהיה קשה, צריך להיות מוכנים"

הלו”ז הצפוף: “השחקנים יראו וידאו וגם זה אימון, הם יצטרכו להבין שבלי אימון על הפרקט גם לא נהיה מוכנים למילאנו. אנחנו יודעים איך לעצור אותם, כי אנחנו נסתכל על הווידאו וננסה ליישם את זה. חלק גדול מההכנות יהיה בצד המנטלי, כי צריכים להיות חזקים גם במחשבה. אנחנו מכבדים את היריבה שלנו על אף הפציעות שלה, הם איכותיים ועם סגל עמוק. העובדה שהפסידו את המשחק הקודם רק תיתן להם אקסטרה מוטיבציה”.

מנוחה לשחקנים: “אין לשחקנים זמן לנוח, אי אפשר לעשות כלום מבחינת כל הקבוצות במפעל הזה. לפעמים בנושא הליגה הישראלית אין את אותה אינטנסיביות כי לפעמים אנחנו חוזרים יומיים אחרי מסע למשחק מול קבוצה שנחה שבוע. כאן התנאים שווים לכולם, אין זמן לשמור שחקנים טריים, צריך להקריב הרבה, את המנוחה והגוף שלנו”.