האם קורי וולדן נמצא בעיצומו של מעבר פיקנטי במיוחד בכדורסל הסרבי? לפי דיווחים באירופה, הכוכב לשעבר של הפועל חולון החזיק בחוזה לעונה נוספת בפרטיזן בלגרד אבל הוא הפעיל את סעיף היציאה שבחוזהו לאחר שהוא בעצמו שילם את הבייאאוט וכעת הוא על סף חתימה בלא אחרת מאשר היריבה המושבעת, הכוכב האדום בלגרד. 

הקבוצה בשחור-לבן שיחררה הצהרה רשמית בעניין באתר הרשמי שלה: ״השחקן החליט לקבל הצעה, שהיא גבוהה הרבה יותר מהסכומים שאנחנו יכולים לשלם לו, ממועדון אחר והוא שילם את הבייאאוט שמאפשר לו להשתחרר מהחוזה שלו איתנו. אנחנו נחפש שחקן אחר שימלא את עמדת הרכז. יחד עם זאת, אנו מודים לו על כל מה שהוא עשה עבורנו העונה ומאחלים לו הצלחה בהמשך הקריירה״.

קורי וולדן עם תואר ה-MVP (רדאד ג'בארה)קורי וולדן עם תואר ה-MVP (רדאד ג'בארה)

וולדן בן ה-27, ששיחק בחולוניה בין השנים 2017-2019 וזכה בתואר ה-MVP של ליגת ווינר סל בשנתו השנייה, שיחק לראשונה בקריירה ביורוקאפ והעמיד ממוצעים של 9.8 נקודות, 3.5 ריבאונדים ו-2.8 אסיסטים ובליגה האדריאטית הוא רשם ממוצעים של 8.9 נקודות ו-1.8 אסיסטים. כעת, הוא יעשה עוד קפיצת מדרגה בקריירה וישחק לראשונה ביורוליג ואם המצב יאפשר אף יחזור לארץ במשחק נגד מכבי תל אביב בהיכל מנורה מבטחים.