כאשר היא עוד מלקקת את הפצעים לאחר ההפסד 98:93 להפועל גלבוע/גליל, הפועל ירושלים המריאה הבוקר לפולין לקראת המשחק מול אנוויל ולוצלאבק הפולנית מחר (רביעי) ב-21:00 במסגרת המחזור ה-11 בבית 2 בליגת האלופות של פיב״א.

אחרי ששמטה יתרון של 20 נקודות והובכה בגן נר עם הפסד כואב שקטע רצף של תשעה ניצחונות בליגה, החבורה האדומה של עודד קטש רוצה להתאושש על חשבון הפולנים על מנת לעשות צעד משמעותי נוסף לעבר חלום הנחתת הפיינל פור בישראל עם הבטחת המקום בשמינית גמר המפעל האירופי, תוך שיפור עמדות בקרב על ראשות הבית מול א.א.ק אתונה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
קטש: הפסקנו לשמור,אני לוקח את האחריות

אחרי האכזבה הגדולה מול גלבוע/גליל והכעס הגדול מצידו של עודד קטש על משחק ההגנה, הירושלמים ינסו להפיק לקחים כבר במשחק מול הפולנים על מנת לעלות למאזן של שמונה ניצחונות לעומת שלושה הפסדים וכאמור, להבטיח סופית את מקומם בשלב הבא של המפעל.

גם אם לא תצליח לנצח את המשחק, על ירושלים לכל הפחות להפסיד בפער שלא יעלה על 18 נקודות, כאשר כזכור, לפני קצת יותר מחודשיים, החבורה האדומה של עודד קטש חגגה על חשבון הפולנים בארנה עם 94:112 מרשים, במסגרתו הצליחה לחזור מפיגור של 15 נקודות.

שחקני הפועל ירושלים חוגגים (אורן בן חקון)שחקני הפועל ירושלים חוגגים (אורן בן חקון)

מאמן הפועל ירושלים, עודד קטש, התייחס להפסד לגלבוע/גליל: ״ההפסדים זה חלק מחיים של ספורטאי, בכלל זה הפסד לא ממש מחויב במציאות, אני חושב שהיינו צריכים לנצח את המשחק הזה. משהו קרה תוך כדי המשחק שאי אפשר להסביר את זה במונחים של כדורסל, זה לא היה כדורסל, זה היה משהו מנטלי לגמרי. נצטרך להתאושש כמה שיותר מהר, אנחנו הולכים למשחק חוץ קשה מול קבוצה מאוד מוכשרת וזהו, אני מקווה שההפסד הזה הזכיר לנו שאם לא נשחק ביחד ונבוא כל משחק מרוכזים ונתחיל קודם כל מההגנה שלנו, אז יהיה לנו קשה לנצח״.

עודד קטש בשדה התעופה (דוברות הפועל ירושלים)עודד קטש בשדה התעופה (דוברות הפועל ירושלים)

היריבה והמפתחות לניצחון: ״הם שומרים בכל מיני סוגי הגנות לא קונבנציונליות, אז צריך להתקיף נכון כי הם משתמשים בזה לחטיפות וריצה, אז נצטרך לעצור להם את משחק הריצה ויש להם גארדים מאוד מסוכנים שזה מצריך הגנה קבוצתית טובה ומתואמת כדי להאט אותם. אם לא נשמור טוב יהיה לנו קשה לנצח״.