“לא קשרו את השחקנים למרתף, לא הכריחו אותם לשחק או כיוונו להם אקדח לראש”, כך עולה להתקפה רמי כהן, יו"ר הפועל ת"א בכדורסל. כהן מתייחס לכך שבשיחת ה’זום’ שנערכה אתמול בין חלק משחקני ליגת העל בכדורסל, בהשתתפות ראשי המנהלת ופרופ' איתמר גרוטו המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, שחקני מכבי ת"א עומרי כספי וג’ייק כהן, וגם סולימאן בריימו בין השאר, תקפו את מנהלת הליגה על כך שהיא לא עורכת בדיקות לשחקנים.

דבריו של כהן חדים וברורים: “לא הכריחו אף אחד לשחק, לא מבין, אף אחד לא כיוון אקדח לראשם, לא קשרו למרתף, לא הכריחו אף אחד. מי שלא רצה לא חזר, מי שלא רוצה שלא ישחק. אני לא יכול לקבל את הצביעות הזו, האם לכל הילדים ותלמידי בתי הספר שהולכים כל יום עושים בדיקות? ולמיליוני האיש שהולכים כל יום לעבודה, האם עושים להם בדיקות?".

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
שידורי לה ליגה והסרייה א' חוזרים!

עוד ממשיך יו”ר הפועל ת”א: “הם קיבלו הסבר רפואי, אבל כל אחד מנסה להיות רופא. אם יעשו בדיקות ייצאו כאלה שהם חולים למרות שהם לא חולים. מי שלא מרגיש טוב שייבדק כמו שצריך. לא מבין את הבכי הזה".

רמי כהן (חגי מיכאלי)רמי כהן (חגי מיכאלי)

לסיום הוסיף כהן: “הרי השחקנים הצביעו בעד לשחק ביורוליג רק לפני שבועיים. היו צריכים להיות סגורים באיזה מלון בקזחסטן שאף אחד לא יודע מה התנאים שהיו להם. הכול אינטרסים ופופוליזם. יש מתווה עם ארגון השחקנים. מי שלא רוצה שלא יחזור, למה לגרור למלחמות? יש מתווה הגיוני שמלווה ע"י משרד הבריאות שפועל עם המון היגיון כמו בכל הארץ. אנחנו רואים את כל הציוצים האלו של שחקני מכבי ת"א, אני בטוח שזה לא מקרי. כאשר מכבי ת"א רוצה, היא יודעת לשלוט בשחקנים שלה”.