אכזבה בחולון לאחר ההפסד אמש (ראשון) 93:74 למכבי ראשון לציון במסגרת המחזור השני של בית הפלייאוף העליון. פניהם המאוכזבות של השחקנים בעודם עוזבים את היכל הטוטו שבחולון סיפרו הכול, ואם עוד לפני המשחק בסביבת הקבוצה סיפרו כי נותר להם להילחם על המקום השלישי בבית הפלייאוף העליון, ההתרחשויות על הפרקט רמזו דווקא אחרת.

 חייבים להכיר בעובדות, הפועל חולון בעידן הפוסט קורונה נכון לרגע זה פשוט לא טובה. זו לא אותה הקבוצה, הזרים לא מספקים את הסחורה עד כה ונראה שהסגל הישראלי הבכיר נותר בודד במערכה שעושה הרושם כי היא כבר אבודה. המגבלות איתן נאלצו להתמודד בחולוניה היו קשות מנשוא. כזכור, שחקניה הזרים של הקבוצה פשוט העדיפו שלא לחזור, טי ג'יי קליין נשאר אף הוא בחו"ל בעוד שג'ו אלכסנדר, שהתאמן תחילה עם חולון לא נשאר בסופו של דבר להמשך הליגה. 

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
74:93 ענק לראשל"צ על חולון

כל מאמן יסביר, ובצדק, כי לוקח זמן לחבר את כל חלקי הפאזל יחדיו לכדי תמונה מפוארת, מה ששם את הסגולים צהובים בנקודת פתיחה בעייתית במיוחד. חשוב להזכיר כבר עכשיו כי במועדון לא היו מעוניינים שהליגה תחזור, תוסיפו למשוואה את העובדה שסטפאנוס דדאס לא חזר ארצה גם כן ופתאום נראה כי ההזדמנות אותה קיבל עמית שרף, שעדין מבקש לשמור על אופטימיות להוביל את חולוניה בעידן הפוסט קורונה נראית לא הוגנת במיוחד.

 לאחר המשחק סיפר עמית שרף: "שוב התחלנו מאוד רכים את המשחק, הם קלעו 33 נקודות ברבע הראשון, הכל היה נראה קל גם אם בהתקפה הכדור זז ושיחקנו כמו שאנחנו רוצים, גם אם עשינו עצירה אחת בהגנה, פתאום אחרי זה קיבלנו סל קל ואנחנו פשוט לא יכולים לקבל סלים כאלה קלים, אמרתי לשחקנים. ההרכב ההגנתי שלנו היה עם שאבון קולמן שהוא 2.3 שומר את הנקינס שהוא 2.11 לא הצליח לקבל את הכדור כי הוא שומר עם אנרגיה ועם אגרסיביות בכל פוזישן, ואם כולנו נידבק באגרסיביות הזאת אז אנחנו בטח יכולים לשפר את זה".   

עמית שרף (איציק בלניצקי)עמית שרף (איציק בלניצקי)