חדשות מעניינות בהפועל חולון. גוני יזרעאלי, קפטן הקבוצה לשעבר, מצטרף לצוות האימון של המועדון. בעקבות חוסר הוודאות בנוגע להגעתו של מאמן הקבוצה, סטפאנוס דדאס שתקוע ביוון, הוחלט שאם אכן לא יצליח להגיע ישמש עוזרו, עמית שרף, כמאמן הקבוצה עד לסיום העונה. 

המאמן והקבוצה שוחחו בימים האחרונים כולל אמש והוחלט בהחלטה משותפת שלא יחזור בשלב זה. האופן בו בנויה הקבוצה לקראת המשך העונה פחות תואמת את ראייתו והוא מעדיף לחזור רק בפתיחת העונה הבאה בשלב זה כדי לבנות את הקבוצה מחדש לפי ראות עיניו. בחולון באו לקראתו, קיבלו את ההסבר והייתה הבנה שלא יחזור כעת, זאת אלא אם כן יחזור בסופו של דבר. הוא לא עוזב וימשיך בעונה הבאה.

אתר ספורט ONE ראשי תוצאות LIVE גליצ'ים
מאמן הפועל חולון מפוצץ מסיבת עיתונאים

איתן לנציאנו, יו”ר חולון אמר ל-ONE: “לא הסכמנו כל הזמן ולא אמרנו שאנחנו רוצים שהליגה תחודש, ראינו אתמול שהאיש שמוביל את הליגה הכי חשובה באירופה ג’ורדי ברתומאו אומר שברגע שאין שוויוניות בין הקבוצות, אז זו הסיבה שהיורוליג לא תמשיך. כולם רואים מה קורה באירופה, מה כולם מטומטמים ואצלנו חכמים? המטרה שלנו להיות בטופ 4”.

בתוך כך, בחולון נמצאים במגעים עם ג’ו אלכסנדר כדי שיחזור לשחק העונה. תחילה דובר על מספר משחקים מצומצם שיחזור כדי לעזור לקבוצה ובחולון מאמינים שיסיים את העונה עם המועדון, מתקיימים גם מגעים עימו לגבי העונה הבאה

בחזרה לעוזר החדש. הצטרפותו של יזרעאלי, ששיחק בשתי העונות האחרונות בהפועל גליל עליון מהליגה הלאומית, לצוות המקצועי בחולוניה כעוזר מאמן, “היא הדבר הטבעי והמתבקש ביותר עבור שני הצדדים. אנו בטוחים שגוני יתרום לנו רבות מנסיונו ומהיכרותו עם המערכת. מבחינתו של גוני זהו עוד שלב בהכנה לקריירת האימון אליה הוא מכוון”, אומרים בחולון.

גוני יזרעאלי (עמרי שטיין)גוני יזרעאלי (עמרי שטיין)

יחד עם זאת, בכוונתו של הגארד מגליל עליון שמשחקת בליגה הלאומית להמשיך ולשחק גם בעונה הבאה ועם סיומה של העונה הנוכחית יחל בהכנות לעונה הבאה כשחקן, כאשר הוא עשוי להמשיך במועדון הצפוני עונה נוספת.

בעקבות ההחלטה על סיומן של הליגה הלאומית והארצית הוחלט במועדון להחזיר מהשאלה לסגל הקבוצה את שלושת השחקנים הצעירים בוגרי מחלקת הנוער, הראל דדון, גיא פלטין ועמית ארבלי וכן את אריאל ז'אנו.